Громадське проведе дебати між кандидатами на голову правління Суспільного мовлення

Про це йдеться на сайті Громадського телебачення.

Дебати відбуватимуться за ініціативи Громадського Телебачення та «Громадського радіо». Також їх ретранслюватиме «UA:Перший».

Кандидати на посаду керівника нового Суспільного мовлення публічно представлять свої стратегії розвитку Суспільного, представлять команди та дадуть відповіді, як будуть забезпечувати незалежніть мовника.

Ведучі дебатів –  журналіст Громадського телебачення Андрій Сайчук та ведуча «Громадського радіо» Наталя Соколенко.

Наталя Гуменюк, голова ГО «Громадське телебачення»: «Реформа Суспільного – одна з найважливіших для країни, яка дає шанс на те, щоб змінити і оздоровити хворий український ринок олігархічних і політичнозалежних медіа. Для Громадського, яке сповідує цінності суспільного мовлення, – це відповідальність ініціювати таку розмову і дати можливість аудиторії почути кандидатів. Є й символізм у тому, що ми робимо це спільно з колегами з Громадського радіо».

Наталя Соколенко, заступниця головного редактора «Громадського радіо»: «В Україні сформувалося середовище журналістів, яким, як повітря, потрібне незалежне суспільне мовлення. Вони не можуть працювати там, де свобода слова не є головною цінністю, поза стандартами професії. Тому наше завдання – вигризати реформу суспільного мовлення до перемоги».

Нагадаємо, 10 квітня Наглядова рада НСТУ проведе конкурс на голову правління суспільного мовлення. Під час конкурсу кожен із кандидатів матиме 20 хвилин на презентацію і відповідатиме на необмежену кількість питань від членів НР.  Конкурс буде публічним, вестиметься пряма трансляція на сайті «Укрінформ» та члени Наглядової ради голосуватимуть таємно.

Шість із восьми кандидатів уже відповідали на запитання «Суспільного мовлення» у відео-інтерв’ю. А саме: Зураб Аласанія і Роман Вибрановський, Олександр Зорка та Олександр Коваленко, Олег Наливайко та Марек Серант. Сайт «Суспільне мовлення» окрім відео-інтерв’ю та аналізу стратегій кандидатів, провів опитування, поставивши претендентам на керівника Суспільного мовлення запитання щодо команди, достатності коштів, оптимізацію колективу тощо. 

comments powered by Disqus