Куликов візьме участь у конкурсі на посаду голови правління НСТУ

Куликов візьме участь у конкурсі на посаду голови правління НСТУ

10:58,
17 Лютого 2017
3933

Куликов візьме участь у конкурсі на посаду голови правління НСТУ

10:58,
17 Лютого 2017
3933
Куликов візьме участь у конкурсі на посаду голови правління НСТУ
Куликов візьме участь у конкурсі на посаду голови правління НСТУ
Голова правління ГО «Громадське радіо», радіо- та телеведучий Андрій Куликов візьме участь у конкурсі на посаду голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ)

Про це повідомляє «Громадське радіо».

Як зазначено, Андрій Куликов подасть документи на конкурс до кінця терміну подачі, 16 березня. 

Нагадаємо, що 3 лютого 2017 року  Наглядова рада публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» ухвалила рішення про оголошення конкурсу на посаду голови правління НСТУ. Претенденти на посаду голови правління ПАТ НСТУ можуть подавати документи до 16 березня  (до 17:00). Не пізніше 13 квітня 2017 року Наглядова рада ПАТ НСТУ проведе конкурс на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ. Умови проведення конкурсу оприлюдено на сайті «UA: Першого».

В умовах проведення конкурсу зазначено, що претендент на посаду голови правління НСТУ подає стратегію розвитку НСТУ, яка має ґрунтуватись на засадничих принципах Закону про суспільне телебачення і радіомовлення і бути спрямована на реалізацію місії суспільного мовника та враховувати основні напрями діяльності НСТУ.

Відповідно до вимог Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення» Голова правління суспільного мовника обирається на конкурсних засадах Наглядовою радою НСТУ на чотири роки. Обрання відбувається шляхом прямого, рівного, таємного голосування членів Наглядової ради НСТУ з-поміж претендентів, допущених до участі у конкурсному відборі.

Зазначимо, юрист Інституту Медіа Права Максим Дворовий опублікував інформацію про формальні вимоги до кандидата, який хоче протягом чотирьох років керувати суспільним. 

Також додамо, що Наглядова рада НСТУ перевірятиме кандидата в керівники суспільного мовника на зв’язки з олігархами і шукає доброчесного кризового менеджера з медіасфери, який уміє творити дива. 

З моменту реєстрації НСТУ, 19 січня 2017 року, Ганна Бичок  тимчасово виконує обов’язки голови правління суспільного мовлення, на цю посаду її призначив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. 

Як повідомляє «Громадське радіо», за освітою Андрій Куликов спеціаліст з міжнародних відносин/референт-перекладач англійської мови. Після закінчення 1979 року Київського державного університету Андрій Куликов не міг знайти роботу за спеціальностями і зрештою написав кілька матеріалів для київської газети News from Ukraine. Проба пера перетворилася на 13 років співробітництва в якості кореспондента, завідувача відділу та заступника головного редактора видання.

Захоплення радіо почалося для Андрія Куликова у 14 років, коли його бабуся Ніна Савицька, дикторка Українського радіо, знайшла для нього на ламповому радіоприймачі програму білоруською мовою.  1992 року Андрій Куликов стане продюсером, а згодом старшим продюсером Української служби радіо ВВС у Лондоні.

1996 року професійна діяльність Андрія Куликова розширилися й до телебачення: він почав працювати у ММЦ-Інтерньюз у Києві, в Телевізійній Службі Новин на каналі «1+1», на Новому каналі, а з 2000 року поєднував роботу над авторською програмою «Нічна драматургія» на каналі СТБ з поверненням на радіо Української служби ВВС у Лондоні. Згодом він реалізовує себе у кількох ролях: як ведучий ток-шоу «Свобода слова» на каналі ICTV та автор музичної програми «Пора року» на Радіо «Ера FM», як експерт проекту ЄС «Розвиток медіа-навичок» і викладач у Київському інституті журналістики та Маріупольському державному університеті.

Кілька разів був лауретом премії «Телетріумф» як ведучий і у складі команди програми «Свобода слова».

У 2013 році Андрій Куликов став одним з ініціаторів перезапуску оновленого «Громадського радіо», розвитку якого зараз і приділяє багато уваги вже як Голова правління ГО «Громадське радіо». При цьому він лишається одним із найбільш популярних ведучих прямого ефіру.

15 червня 2016 року він оголосив про припинення співпраці з телеканалом ICTV, радіостанціями «Eрa FM» та «Радіо Вести» й остаточний перехід на «Громадське радіо», де він є головою організації та ведучим.

У грудні 2016 року Андрій Куликов став головою Комісії з журналістської етики. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду