Через «Євробачення-2017» на лівому березі Дніпра та центрі Києва обмежать рух транспорту (перелік вулиць)

Про це йдеться на сайті «UA: Першого».

За словами керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, починаючи з 25 квітня по 18 травня буде обмежено рух транспорту:

  • в обох напрямках на Хрещатику (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Михайлівської)
  • на Прорізній (від вулиці Пушкінської до вулиці Хрещатик).

Також буде заборонено рух пішоходів на Хрещатику (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної нижньою частиною тротуару на парній стороні вулиці Хрещатик).

Також з 30 квітня по 14 травня обмежать рух транспортних засобів і пішоходів на таких вулицях:

  • Микільсько-Слобідська в обох напрямках (від вулиці Панельної до вулиці Митрополита Андрея Шептицького);
  • Митрополита Андрея Шептицького (від вулиці Микільсько-Слобідської до вулиці Раїси Окіпної).

У зв’язку з проведенням церемонії відкриття «Євробачення-2017» 7 травня з 13:00 до 24:00 буде обмежено рух транспортних засобів у обох напрямках на вулиці Михайла Грушевського (від Європейської площі до Паркової дороги). Також буде тимчасово заборонено рух транспортних засобів та обмежено рух пішоходів у обох напрямках із 6 травня до 7 травня на вулиці Михайла Грушевського (від Паркової дороги до вулиці Івана Мазепи), а 7 травня з 13:00 до 24:00 обмежать рух транспортних засобів і пішоходів у обох напрямках: на Парковій дорозі (від Петрівської алеї до площі Андрія Первозванного); на Петрівській алеї (від Європейської площі до Паркової дороги).

Окрім цього, внесуть тимчасові обмеження руху в обох напрямках із 6 травня до 7 травня на вулиці Інститутській (від вулиці Ольгинської до провулку Кріпосного); на вулиці Садовій (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського); на вулиці Липській (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського); на вулиці Шовковичній (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського).

Нагадаємо, 62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. 

Церемонія відкриття пісенного конкурсу відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі «Парковий», червона доріжка буде біля Маріїнського палацу. Євроклуб діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко «Євробачення» працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.

comments powered by Disqus