«Євробачення-2017. Битва міст» на «UA: Перший» розпочнеться з дискусії

«Євробачення-2017. Битва міст» на «UA: Перший» розпочнеться з дискусії

14:13,
19 Липня 2016
1916

«Євробачення-2017. Битва міст» на «UA: Перший» розпочнеться з дискусії

14:13,
19 Липня 2016
1916
«Євробачення-2017. Битва міст» на «UA: Перший» розпочнеться з дискусії
«Євробачення-2017. Битва міст» на «UA: Перший» розпочнеться з дискусії
Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро і Херсон 20 липня у прямому ефірі телеканалу «UA: Перший» презентують свої заявки, чому вони хочуть провести «Євробачення-2017» у себе.

Шість міст офіційно заявили про бажання стати містами-господарями пісенного конкурсу «Євробачення-2017», повідомляє «UA: Перший».

«Було б не цікаво, якби їхні представники обговорювали те, як вони планують приймати конкурс, тільки десь у кулуарах Кабінету міністрів і оргкомітету», –  пояснив ведучий і співорганізатор проекту, незмінний коментатор «Євробачення», Тімур Мірошниченко.

Перший вихід в ефір на  «UA: Перший» відбудеться 20 липня о 18.40.

«Це не буде шоу – швидше робоча зустріч. У студію телеканалу «UΛ:Перший» прийдуть представники оргкомітету, Національної телекомпанії України, що є мовником-організатором конкурсу, і топові діячі культури, яких ми теж запрошуємо долучитися до обговорення», – зазначив пан Мірошниченко.

«UΛ:Перший» також запрошує пресу і готує робочу зону, в якій журналісти з лептопами зможуть працювати безпосередньо під час прямого ефіру. Вони братимуть участь в обговоренні, ставитимуть запитання до представників міст чи організаторів.

«Битва міст» триватиме дві з половиною години.

«Ми дамо усім представникам однаковий хронометраж в ефірі, однакові можливості. Хочемо, щоб це була розповідь про те, чому кожне конкретне місто має провести Євробачення-2017, чому було вирішено подавати заявку і які є можливості для організації конкурсу», – зазначив Тімур Мірошниченко.

Під час ефіру представник кожного міста-претендента – міський голова, його заступник, чи уповноважена особа – презентує свою заявку.

«Після цього відбудеться включення з відповідного міста, де зберуться відомі люди чи, можливо, місцеві активісти, які своїми думками або діями підтримують цю ініціативу», – додав ведучий.

Це може бути на одній з найбільших площ, чи на якомусь упізнаваному майданчику, чи поряд зі запланованим місцем проведення конкурсу – на розсуд учасників відбору.

Далі у студії почнеться обговорення того, чи може ця заявка претендувати на право приймати Євробачення-2017.

Окрім цього прямого ефіру, проект «Битва міст» у різних форматах діятиме весь час до моменту оголошення міста-господаря.

Подивитися ефір «Битва міст» можна буде також на регіональних каналах, в Facebook і на Youtube.

Нагадаємо, що «UА:Перший» запланував 4 етапи відбору міста-господаря «Євробачення-2017». «Битва міст» у прямому ефірі – третій етап відбору.

Перед «Битвою міст» 20 липня о 17:15 на телеканалі «UA:Перший» відбудеться прем’єра фільму журналіста Богдана Кутєпова про перемогу Джамали на пісенному конкурсі «Євробачення–2016» та пригоди української делегації в Стокгольмі. Стрічка має назву «Özüni baq!»  (з кримськотатарської – «Дивись на себе!»).

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду