Із 43 країн-учасниць «Євробачення-2017» на зустріч голів делегацій у Київ не приїхала лише Росія

Із 43 країн-учасниць «Євробачення-2017» на зустріч голів делегацій у Київ не приїхала лише Росія

13:10,
15 Березня 2017
2759

Із 43 країн-учасниць «Євробачення-2017» на зустріч голів делегацій у Київ не приїхала лише Росія

13:10,
15 Березня 2017
2759
Із 43 країн-учасниць «Євробачення-2017» на зустріч голів делегацій у Київ не приїхала лише Росія
Із 43 країн-учасниць «Євробачення-2017» на зустріч голів делегацій у Київ не приїхала лише Росія
Автори:
У Києві упродовж трьох днів 42 голів делегацій країн-учасниць «Євробачення-2017» ознайомлювалися з підготовкою України до 62-го міжнародного пісенного конкурсу. На зустріч голів делегацій, яка щороку проходить в березні у місті-господарі «Євробачення», зі всіх 43 країн-учасниць не приїхала лише Росія

Про це сайту «Суспільне мовлення» розповіла тимчасово виконуюча обов’язків публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Ганна Бичок.

«Єдина Росія не приїхала», – сказала Ганна Бичок.

За її словами, цього року рекордна кількість країн-учасниць – 43 країни – змагатимуться за перемогу на «Євробаченні». Так багато конкурсантів за всю історію шоу було лише двічі – у 2008 і 2011 роках.

«Загалом, допускається 45 країн-учасниць, максимум 46. Тож 43 країни-учасниці – це досить велика кількість. Це для нас показово, що Україна переживає не прості часи, на сході йде війна, при тому нам довіряють», – пояснила пані Бичок.

Вона розповіла, що НСТУ як мовник-організатор конкурсу, відповідала за зустріч голів делегацій. Всі представники країн-учасниць, члени наглядової ради Європейської мовної спілки, іноземні журналісти оглянули Міжнародний виставковий центр (МВЦ) на лівому березі Дніпра, де в травні проходитиме «Євробачення-2017». Делегації пересувалися по Києву кількома автобусами.

«Ми продемонстрували на локаціях МВЦ фільми, в яких показано, де і що буде розташовано. Тоді проїхали повз Конгресно-виставковий центр «Парковий», де під час тижнів Євробачення розташується Євроклуб. Показали їммісце біля Маріїнського  палацу, поряд з будівлею Верховної Ради, де буде найдовша за історії конкурсу червона доріжка довжиною 265 метрів. Ми їх розігріли. Всі були задоволені», – додала Ганна Бичок.  

Під час візиту в Київ голови делегацій познайомилися з основною командою «Євробачення-2017», суспільним мовником та Київською міською радою. Після екскурсії по офіційних локаціях «Євробачення-2017» вони ознайомилися з організацією роботи основної команди під час тижнів «Євробачення-2017», із планом спеціальних подій в рамках пісенного конкурсу, а також як виглядатимуть три головні шоу.

Виконавчий директор «Євробачення» Йон Ола Санд під час брифінгу, присвяченого результатам візиту представників іноземних делегацій та преси країн-учасниць пісенного конкурсу до Києва, сказав що ці три дні були дуже продуктивними та активними.

«Це були чудові зустрічі, де нам продемонстрували прогрес протягом останніх місяців, тижнів, я б навіть сказав, днів», – зазначив Йон Ола Санд.

Він підкреслив, що з травня 2016 року багато часу провів в Києві, тісно працював з НСТУ і українською владою.

«Щороку ми стикаємося з великою кількістю випробувань під час підготовки до такого рівня події. Також ми маємо випробування тут в Україні. Ми, Європейська мовна спілка, вдячні суспільному мовнику і київській владі за те, що вони разом вирішують ці питання. На сьогодні всі питання, які виникали протягом восьми місяців, були вирішені. Я зараз гордий повідомити, що ми повністю готові зустрічати "Євробачення" в Києві у травні», – додав виконавчий директор «Євробачення».

Йон Ола Санд розповів сайту «Суспільне мовлення», що завжди є багато випробувань і вони будуть продовжуватися аж до останнього тижня «Євробачення». Так відбувається щороку: місто-організатор та мовник-організатор приймають велику кількістю викликів.

«Ми зараз дуже гарно рухаємося. Від сьогодні і надалі я буду багато часу перебувати в Україні, щоб допомогти якнайкраще підготуватися до шоу. Ми маємо дуже багато всього зробити, але запевняємо вас, що ми впораємося», – підсумував Йон Ола Санд.

Заступник керівника Національної суспільної телерадіокомпанії Павло Грицак розповів, що протягом останніх чотирьох тижнів до команди «Євробачення-2017» приєдналися 220 українських та іноземних фахівців. Cтаном на сьогодні є 43 процедури закупівлі товарів робіт і послуг для підготовки і проведення «Євробачення-2017».

«22 березня організатори конкурсу планують розпочати підготовчі роботи для заїду у МВЦ. А з 28 березня повноцінним ходом будуть іти монтажні роботи», – зазначив Павло Грицак. 

За даними пана Грицака, на дев’ять подій «Євробачення» – репетиції, півфінали і фінал – продано 23 тисячі квитків на суму більше 32 млн. гривень. З них близько 60 % квитків придбали українці і відповідно більше 40 % квитків купили іноземці. Фан-клубам квитки продають пакетами. 

Нагадаємо, наприкінці засідання голів делегацій країн-учасниць «Євробачення-2017» було визначено, під яким номером у фіналі конкуру виступатиме представник країни-господарки. За результатами короткого жеребкування Україна, яку представляє група O.Torvald, отримала 22-й номер.

Представник Росії, згідно з жеребкуванням країн-учасниць, буде виступати у другому півфіналі. Однак, наразі Державна прикордонна служба та Служба безпеки України перевіряють інформацію про те, чи справді російська співачка Юлія Самойлова, делегована на конкурс у Київ мовником «Первый канал», влітку 2015 року прибула в окупований Крим, оминувши український Контрольно-пропускной пункт. Якщо ця інформація підтвердиться, тоді Юлія Самойлова порушила закон України та їй заборонений в'їзд в Україну. 

Йон Ола Санд сказав, що Європейська мовна спілка підтримає рішення української влади щодо участі (чи не участі) Юлії Самойвової. Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко заявив, що Україна буде розв’язувати це питання згідно з духом пісенного конкурсу «Євробачення».

Півфінали 62-го за ліком пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня.

Фото з сайту «UA: Перший»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду