«Дебати PRO» на Першому знизили частку слоту

Рейтинг проекту є вищим за середній каналу, а частка - нижчою, оскільки за 13-й тиждень 2015 року (23-29 березня) Перший національний/«Ера» в середньому мали рейтинг 0,16%, частку 0,83% за аудиторією «18+, вся Україна».

«Дебати PRO» транслювалися в слоті 19:30-20:54 і знизили його показники. Адже в березні по середах у цьому слоті Перший національний мав у середньому рейтинг 0,27%, частку 0,59% за аудиторією «18+, вся Україна». Раніше в цьому слоті на Першому не було сталого програмування, і в березні по середах о цій порі канал показував серіал «Міс Марпл», програму «Про головне», біатлон, заяву прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, програму «З перших вуст», художній фільм «Яструб».

Нагадаємо, «Дебати PRO» - це нове суспільно-політичне ток-шоу Першого національного. Проект реалізовано у форматі дебатів, які відбуваються в трьох раундах. У програмі обговорюється резонансна тема, яка розділяє суспільство на два протилежні табори. У проекті беруть участь шість експертів, які знаються на проблемі, і кожен має лише хвилину часу, аби переконати всіх учасників дискусії у правильності своєї точки зору. Аудиторія в студії та інтернет-користувачі можуть ставити свої запитання спікерам. Модератор дебатів - Роман Вибрановський, шеф-редактор - Дмитро Грузинський.

Темою прем'єрного випуску «Дебати PRO» стала «Державна власність: повернути вкрадене чи все приватизувати». Рецензію на прем'єру читайте тут.

Дані дослідження ТБ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі - Nielsen; моніторинг - «Комунікаційний альянс». Дані надані ІТК. Дані розраховані для населення віком 18+, вибірка «Вся Україна». Дані надані за показниками рейтингу та частки. Дані за 01.04.2015 - overnight. Детальніше про показники та визначення цільових аудиторій - у глосарії ІТК.

comments powered by Disqus