hromadske.tv підготувало проміжний фінансовий звіт за період існування проекту

5 грудня на сайті Громадського в розділі «Звіти» з'явився перший запис – відеозвернення члена команди Андрія Сайчука з подякою всім, хто підтримав проект, а також безпосередньо документ-презентація із фінансовим звітом українською й англійською мовами.

«Ми підготували цей проміжний звіт, розуміючи нашу відповідальність перед громадськістю та дякуючи тим людям, які уже підтримали наш проект. Фінальний та детальніший фінансовий звіт за 2013 рік презентуємо громадськості у січні 2014 року», – звертається команда Громадського до своєї аудиторії.

Звіт побудований за принципом руху коштів, що означає, що до нього не включено витрати, які належать до звітного періоду, але ще не були здійснені. Все інше, включаючи надходження та здійснені витрати, можна побачити в документі.

Сума надходжень складається з грошей від донорських організацій (грантів) та громадських пожертв. Найбільші витрати здійснювалися на соціологічне дослідження аудиторії, купівлю техніки, меблів, оренду офісу, гонорари й оплату різних професійних послуг. Наразі на рахунку hromadske.tv залишається 1 млн 248 тис. грн.

Також у звіті зазначено, що бюджет онлайн-телебачення на 2014 рік складатиме 10 млн грн.

Нагадаємо, вперше про проект громадського онлайн-телебачення hromadske.tv було заявлено в червні 2013 року. Ініціаторами створення проекту була команда відомих журналістів, серед яких Роман Скрипін, Мустафа Найєм, Данило Яневський та ін. Проект фінансується громадськими пожертвами, а також грантами міжнародних фондів і посольств.

Джерело: hromadske.tv

comments powered by Disqus