«Громадське ТБ» почало збирати добровільні пожертви

14:42,
30 Липня 2013
2885

«Громадське ТБ» почало збирати добровільні пожертви

14:42,
30 Липня 2013
2885
«Громадське ТБ» почало збирати добровільні пожертви
Громадська організація «Громадське Телебачення» почала збирати добровільні пожертви для здійснення статутної діяльності. Про це йдеться на сайті проекту.

На сайті інтернет-мовника з'явилась кнопка «Твій внесок у громадське», за допомогою якої всі бажаючі можуть перевести кошти на запуск роботи «Громадського ТБ». На сайті вказано, що мінімальна сума, яку можна пожертвувати, складає 10 гривень.

Як повідомила у своєму профілі у Facebook одна з активістів проекту Анастасія Станко, за перший день збору коштів було зібрано 2484 гривні.

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», «Громадське телебачення» (Hromadske.tv)  проект інтернет-телебачення, який має намір розпочати мовлення з осені 2013 року. Проект ініційовано командою журналістів, до якої входять Роман Скрипін, Юлія Банкова, Дмитро Гнап, Мустафа Найєм, Сергій Андрушко, Данило Яневський, Богдан Кутєпов, Зураб Аласанія, Євген Глібовицький, Анастасія Станко, Наталія Гуменюк, Мар'яна Почтар, Андрій Сайчук, Роман Вінтонів, Андрій Баштовий та ін.

Джерело: Громадське телебачення

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook/hromadsketv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду