Наглядова рада Суспільного мовника затвердила «Основні напрями діяльності ПАТ «НСТУ» на 2018-2020 роки»

Члени Наглядової ради ПАТ «НСТУ» на черговому засіданні, що відбулося 22 жовтня 2018 року, обговорили і затвердили одноголосно «Основні напрями діяльності ПАТ «НСТУ» на 2018-2020 роки». Цей документ – один з обов’язкових, які ухвалює Наглядова рада на підставі п.1 ч.2 ст. 7 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». Текст незабаром буде оприлюднено на офіційному сайті ПАТ «НСТУ».

«Основні напрями діяльності ПАТ «НСТУ» на 2018-2020 роки» містить п’ять розділів: 1. Організаційна перебудова компанії; 2. Стратегія мовлення: сприяння зміцненню соціального капіталу українського суспільства; 3. Суспільна трансформація: особлива увага до дитячої та молодіжної аудиторії; 4. Маркетингова стратегія: позиціонування каналів та просування програмних продуктів; 5. Зміст мовлення: завершення реформи інформаційного мовлення.

Оцінювати успішність НСТУ по всіх напрямах діяльності Наглядова рада буде, аналізуючи звіти з провадження рекомендацій міжнародного аудиту; подані правлінням звіти щодо впроваджень концепцій (а деякі з концепцій ще потрібно підготувати, зокрема концепцію мовлення для дитячої та молодіжної аудиторії, концепцію просування єдиного бренду українського суспільного мовлення в радійному та телевізійному медіапросторі, мережі Інтернет), аналізуючи дані внутрішнього та зовнішнього моніторингу, соціологічні дані, контент-аналіз інформаційних та суспільно-політичних програм тощо.

Нагадаємо, Наглядова рада та правління НСТУ у травні 2018 року спільно розробляли Основні напрями діяльності Суспільного.

Нагадаємо, у січні 2018 року Наглядова рада затвердила Основні напрями діяльності ПАТ «НСТУ» на 2017 рік».

comments powered by Disqus