Наглядова рада ПАТ «НСТУ» схвалила Концепцію регіонального мовлення Суспільного мовника

Наглядова рада ПАТ «НСТУ» схвалила Концепцію регіонального мовлення Суспільного мовника

13:19,
23 Жовтня 2018
11533

Наглядова рада ПАТ «НСТУ» схвалила Концепцію регіонального мовлення Суспільного мовника

13:19,
23 Жовтня 2018
11533
Наглядова рада ПАТ «НСТУ» схвалила Концепцію регіонального мовлення Суспільного мовника
Наглядова рада ПАТ «НСТУ» схвалила Концепцію регіонального мовлення Суспільного мовника
Члени Наглядової ради ПАТ «НСТУ» на черговому засіданні, що відбулося 22 жовтня 2018 року, схвалили Концепцію регіонального мовлення Суспільного мовника. Після внесення техніко-редакційних правок текст Концепції буде оприлюднений на офіційному сайті НСТУ.

Концепція не передбачає створення регіональних хабів і бюро, про що неодноразово йшлося раніше (відповідно до стратегії, з якою переміг на виборах голова правління ПАТ «НСТУ Зурабі Аласанія»). Регіональне мовлення НСТУ забезпечуватимуть 23 регіональних телеканали та 25 радіоканалів (радіо «Ужгород» і «Тиса» в Закарпатській філії та радіо «Пульс» і «Голос Донбасу» в філії «UɅ: Донбас»), а також на супутниковому каналі міжнародного мовлення «UɅ: Крим». Регіональне радіомовлення здійснюватиметься в рамках загальнонаціональних радіоканалів Суспільного мовника (УР-1, УР-2, УР-3) у відповідних часових проміжках та відповідно до Концепції радіомовлення ПАТ «НСТУ».  Наразі це – регіональні чотири вікна на УР-1. Після розбудови повноцінних мереж радіо «Промінь» та радіо «Культура» регіони матимуть також часові проміжки.

Крім того, згідно з Концепцією після першого етапу централізації, почнеться поступова децентралізації регіональних філій. «Наступним етапом розвитку регіонального мовлення ПАТ «НСТУ» у період 2019-2021 років буде поетапне делегування повноважень в регіони, розширення власного виробництва згідно з потребами аудиторії кожного регіону, зокрема за рахунок співпраці з регіональними продакшнами», – сказав у своєму виступі під час засідання член правління ПАТ «НСТУ» відповідальний за роботу з філіями Микола Чернотицький.

Голова Наглядової ради Тетяна Лебедєва зазначила, що поетапне делегування повноважень в регіони є важливим у розрізі реформи децентралізації в Україні.

Нагадаємо, відповідно до «Основних напрямів діяльності ПАТ «НСТУ» на 2017 рік», правління упродовж 2017 року мало підготувати і подати Наглядовій раді на затвердження концепцію мовлення єдину концепцію регіонального мовлення (обсяги, змістовні напрями, організація взаємодії регіональних філій з центральними мовниками та між собою, з урахуванням особливостей різних регіональних аудиторій).

Раніше, Наглядова рада ПАТ «НСТУ» на черговому засіданні 18 вересня 2018 року одноголосно схвалила Концепцію мовлення з тематики національних меншин. Відповідно до Основних напрямів діяльності ПАТ «НСТУ», правління має ще підготувати і подати на затвердження НР концепцію дитячого та молодіжного мовлення; концепцію просування єдиного бренду українського суспільного мовлення в радійному та телевізійному медіапросторі, мережі Інтернет.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду