Наглядова рада затвердила основні напрями діяльності НСТУ до 2025 року

Наглядова рада затвердила основні напрями діяльності НСТУ до 2025 року

18:26,
8 Листопада 2021
2082

Наглядова рада затвердила основні напрями діяльності НСТУ до 2025 року

18:26,
8 Листопада 2021
2082
Наглядова рада затвердила основні напрями діяльності НСТУ до 2025 року
Наглядова рада затвердила основні напрями діяльності НСТУ до 2025 року
Документ розробляли члени наглядової ради НСТУ спільно з менеджментом компанії.

Наглядова рада затвердила основні напрями діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії України на 2021-2025 роки.

Документ опублікували на корпоративному сайті Суспільного.

Його розробляли члени наглядової ради НСТУ спільно з менеджментом компанії. За словами секретаря наглядової ради Вадима Міського, під час опрацювання проєкту основних напрямів діяльності було внесено та розглянуто понад 100 правок.

На найближчий період Наглядова рада АТ «НСТУ» встановлює такі основні напрями діяльності компанії, які продовжують логіку стратегічних рішень у напрямі розвитку компанії:

Сприяння зміцненню соціального капіталу українського суспільства (Сюди входять діалог між мовником та аудиторією, робота над підвищенням довіри до Суспільного тощо).

Зміцнення платформ мовлення та діджиталізація (Правлінню належить до кінця ІІІ кварталу 2021 року розробити та внести на розгляд Наглядової ради довгострокову концепцію розвитку телевізійних медіаактивів – загальнонаціональних телеканалів «UɅ: Перший», «UɅ: Культура», а також міжрегіональної телевізійної мережі з фокусом на локальні теми. Продовжити розвиток групи радіостанцій Суспільного. У напрямі регіонального мовлення необхідно розробити та ухвалити нову довгострокову концепцію розвитку Суспільного мовлення в регіонах, що включатиме, зокрема, можливість розвитку мережі регіональних телеканалів як міжрегіональної інформаційної телеплатформи. У діджитал-платформах слід продовжити розвиток єдиної екосистеми цифрових медіаактивів. Запуск власної потокової діджитал-платформи має стати одним з основних напрямів роботи Суспільного на найближчі роки, що дасть змогу досягти нових аудиторій.)

Суспільна трансформація: особлива увага до різних аудиторій (Продовжити втілення концепції, розширюючи портфель продуктів компанії для дітей та підлітків. Доопрацювати концепцію мовлення з тематики національних меншин з урахуванням світового досвіду, зокрема щодо відповіді на зростання нетерпимості в постковідному світі, а також національних законодавчих змін. До кінця 2022 року розробити та ухвалити концепцію спортивного мовлення АТ «НСТУ». Забезпечувати право на доступ до якісного контенту для людей з інвалідністю.)

Маркетинг, GR та популяризація Суспільного мовлення (Створити концепцію просування портфеля брендів АТ «НСТУ». З огляду на розвиток FM-мереж радіостанцій Суспільного мовлення необхідно здійснити системну промокампанію цих медіаактивів. Створити GR-стратегію та налагодити стійкі комунікації з представниками органів влади, зокрема для адвокації законодавчих змін щодо зміцнення Суспільного мовлення.

Розвиток корпоративної культури та практик управління персоналом (Завершити впровадження грейдингової системи оплати праці працівників. Організовувати та мотивувати персонал на постійне підвищення кваліфікації. Продовжити впровадження трансформації корпоративної культури задля побудови компанії. Завершити автоматизацію основних внутрішніх процесів в АТ «НСТУ», впровадження систем електронного документообігу та передачі інформації.)

Зміцнення фінансової стійкості та підвищення ефективності використання наявних активів АТ «НСТУ» (Розширювати пул донорів АТ «НСТУ», у тому числі за рахунок українських державних грантодавців. Розглянути шляхи підвищення вартості реклами та розвивати спонсорські проєкти з ціннісно близькими партнерами. Розробити та затвердити концепцію управління об’єктами інтелектуальної власності, включаючи оцифрування архівів та їхню монетизацію. Адвокатувати зміни до Бюджетного кодексу України щодо запровадження більш надійної та передбачуваної моделі фінансування АТ «НСТУ». Адвокатувати зміни до законодавства щодо можливості витрачати кошти державної підтримки для фінансування зобов’язань попередніх періодів, що надасть можливість здійснювати на загальноринкових умовах тривалі проєкти з виробництва та модернізації, а також законодавчі зміни щодо спрощення процедур спільного виробництва відеоконтенту. Розробити концепцію управління приміщеннями в центральному офісі та регіонах.)

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
винайшли велосипед
23:35 / 09.11.2021
"Завершити впровадження грейдингової системи оплати праці працівників". Скільки можна носитись з цим грейдингом ! Носяться з ним , як курка з яйцем. Спитайте їх : в чому різниця між грейдингом і тарифною сіткою - відповіді не отримаєте. А різниця лише в назві і в тому , що тарифній сітці вже 100 років і вона давно показала свою практичність.I грейдинг показав ...в обдурюванні рядових працівників,- їм копійки, а всіляким керівникам- тисячі.
Мирослава
21:02 / 08.11.2021
Почитала я текст їхнього протоколу засідання, комуж це сподобалися приміщення. Так от, це така собі Березовська запропонувала це прописати. Лиш би десь щось урвати! Не дивно, що ця за нею тягнеться хвіст із кримінальних справ після керівництва ЮА-ТВ, а ще більше справ — на підході. Березовській варто схаменутися і не роззівати рота на приміщення телерадіокомпанії, бо список кримінальних справ швиденько поповниться.
Управлінець
18:54 / 08.11.2021
"Розробити концепцію управління приміщеннями в центральному офісі та регіонах." Да уж!
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду