«Українське радіо» закликає обласні радіоредакції суспільного мовлення створюти спільні проекти

Про це Дмитро Хоркін написав у Facebook.

«Ми хочемо ближче познайомитися з тими журналістами з регіональних філій ПАТ "НСТУ", які виробляють (мають ідеї) суспільно-політичний контент для радіо, і разом розробити концепцію цілісного каналу "УР1+регіони"», – повідомив він.

За словами генпродюреса, обласні радіоредакції матимуть час вранці, вдень і ввечері. Він закликав створити спільні радіопроекти з присутністю матеріалів колег з областей в загальнонаціональному ефірі.

«Створюємо пошту спеціально для пошуку нових ідей, проектів castingradioua@gmail.com. Керує продюсерською групою суспільно-політичного контенту на радіоплатформі Юрій Табаченко», – додав Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, 1 червня 2017 року голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія представив колективу «Українського радіо» генерального продюсера Дмитра Хоркіна. Він відповідає за контент на трьох радіоканалах – «Українське радіо» (перший канал Суспільного радіо), «Промінь» (другий канал) і «Культура» (третій канал).

Дмитро Хоркін у перший день на новому робочому місці розповів сайту «Суспільне мовлення», які зміни варто очікувати на трьох каналах «Українського радіо». 

comments powered by Disqus