Олег Наливайко підписав наказ про звільнення Зураба Аласанії

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив Олег Наливайко.

Зураб Аласанія залишається головою комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ. 

Раніше Зураб Аласанія обіцяв відпрацювати два тижні і тоді піти. Олег Наливайко також розповідав СМ, що Аласанія працюватиме доти, доки йому не знайдуть заміну. За словами голови Держкомтелерадіо наступником Зураба Аласанії швидше за все стане хтось із його заступників. 

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», три заступники Зураба Аласанії написали заяви на звільнення: Михайло Шматов, Дарія Юровська та Вікторія Романова. Заступник генерального директора з питань контент Дарія Юровська 4 листопада звільнилася.  

Нагадаємо, 1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він висловив незгоду з тим, що суспільне мовлення, яке має постати наступного року, буде недофінансоване на значну суму. 

1 листопада коаліція «За суспільне мовлення» у відкритому зверненні висунула вимогу припинити саботаж реформи суспільного мовлення в Україні.

2 листопада Кабінет Міністрів погодив звільнення Зураба Аласанії. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко повідомив, що новим керівником НТКУ може стати хтось із заступників Зураба Аласанії. Сам пан Аласанія, який поки ще працює гендиректором НТКУ, виступає за те, щоб його наступником був хтось із компанії, тому що вони в процесі перетворення, і водночас не проти, щоб це був «варяг».

3 листопада Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні підтримав пропозиції щодо повноцінного фінансування ПАТ НСТУ та міжнародного конкурсу «Євробачення» під час розгляду проекту бюджету на 2017 рік, підготовленого до другого читання за підсумками опрацювання зауважень та пропозицій Верховної Ради.

comments powered by Disqus