Зураба Аласанію і Дарію Юровську вивели з Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ

Зураба Аласанію і Дарію Юровську вивели з Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ

17:17,
2 Грудня 2016
4575

Зураба Аласанію і Дарію Юровську вивели з Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ

17:17,
2 Грудня 2016
4575
Зураба Аласанію і Дарію Юровську вивели з Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ
Зураба Аласанію і Дарію Юровську вивели з Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ
2 грудня 2016 року відбулося засідання Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ. Зі складу Комісії вивели Зураба Аласанію і Дарію Юровську, які звільнилися з НТКУ у листопаді 2016 року.

У Комісію з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ ввели заступника голови Держкомтелерадіо Миколу Білоуса, начальника управління бухобліку Наталю Смаліус,  голову первинної профспілкової організації НТКУ Олександра Косяченка.

Окрім нових членів, до складу Комісії входять перший заступник гендиректора НТКУ Олександр Харебін,  заступники гендиректора НТКУ Ганна Бичок і Михайло Шматов, начальник управління з юридичних питань НТКУ Олена Любченко, директор виконавчий «Українського радіо» Анатолій Табаченко, його заступник Роман Чайковський, в.о. завідувача секретаря з питань запобігання корупції Держкомтелерадіо Володимир Семенюк.

Головою Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ з 28 листопада 2016 року є голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

На засіданні вирішили обрати заступником голови комісії заступника гендиректора НТКУ Ганну Бичок, секретарем юриста НТКУ Олену Любченко.

Прийняли рішення проводити засідання в щоденному режимі і публічно, у вівторок, 6 грудня, планують підписати акт оцінки майна і перелік майна, що не увійшов до статутного капіталу. 

Планують провести реєстрацію ПАТ НСТУ в другій декаді січня. Про рішення Комісіі повідомлятиме Електронний бюлетень, також проводитимуться тижневі скайп-конференції з регіональними філіями.

Нагадаємо, 7 листопада Олег Наливайко підписав наказ про звільнення генерального директора НТКУ Зураба Аласанії за згодою сторін.

Зураб Аласанія до 28 листопада залишався головою комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ. 

1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він висловив незгоду з тим, що суспільне мовлення, яке має постати наступного року, буде недофінансоване на значну суму. 

2 листопада Кабінет Міністрів погодив звільнення Зураба Аласанії. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко повідомив, що новим керівником НТКУ може стати хтось із заступників Зураба Аласанії. Сам пан Аласанія, який поки ще працює гендиректором НТКУ, виступає за те, щоб його наступником був хтось із компанії, тому що вони в процесі перетворення, і водночас не проти, щоб це був «варяг».

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», три заступники Зураба Аласанії написали заяви на звільнення: Михайло Шматов, Дарія Юровська та Вікторія Романова. Заступник генерального директора з питань контент Дарія Юровська 4 листопада звільнилася.  

Зазначимо, наразі триває другий етап реформи суспільного мовлення, який проходить із жовтня 2016-го по січень 2017 року. У січні 2017 року має бути зареєстрована юридична особа ПАТ НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду