НСТУ оприлюднила звіт діяльності всієї команди за 2017 рік (ДОКУМЕНТ)

Звіт затверджений наглядовою радою НСТУ на черговому засіданні, яке відбулося  27 лютого 2018 року. Про це йдеться на сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

У звіті подана як інформація про діяльність правління НСТУ, так і наглядової ради Суспільного.

У документі зазначено, що протягом 2017 року наглядова рада провела 17 засідань, на яких розглянула та обговорила понад 70 питань порядку денного, розробила і прийняла 12 документів. Нагадаємо, наглядова рада – це незалежний орган, який формується з авторитетних представників громадянського суспільства. До цього органу входять представники, які обиралися на конференціях від дев’яти суспільних сфер: освіти і науки, забезпечення прав національних меншин, фізичного виховання та спорту, журналістики, правозахисту, сфери захисту інтересів дітей і молоді, творчої сфери, місцевого самоврядування і захисту прав осіб з особливими потребами, а також представники від восьми депутатських фракцій і груп Верховної Ради України. Наразі представник від депутатської фракції політичної партії «Народний фронт» Віталій Портников склав повноваження члена Наглядової ради, а нового представника фракція поки не визначила. Члени наглядової ради НСТУ здійснюють свої повноваження на безоплатній основі.

У звіті про діяльність правління НСТУ описано, що вдалося зробити по кожному напрямку у компанії, скільки програм закрито і скільки нових проектів запущено. Окрім того, у звіті йдеться, що «створена служба стилю "UΛ: Перший"», «відбулася ревізія костюмерної, триває розробка іміджевих карт ведучих та оновлення їх гардеробу», «запущений пошивочний цех у телеолівці», «відбувається процес оцифровки та ревізії архіву Українського радіо, Радіо Промінь та Радіо Культура» тощо.

Окрім розміру заробітних плат менеджерів, кадрових змін, адміністративних реформ у Центральній дирекції та філіях НСТУ, співпраці з донорами, правління Суспільного поділилося планами на березень-квітень 2018 року щодо контенту. Наразі вперше силами НСТУ відзнято повноцінне реаліті-шоу про підлітків – соціальних активістів. Отримано 156 годин матеріалу, ведеться монтаж. Ефір перших 9 випусків – у новому напівсезоні (березень 2018 року) на «UΛ: Перший».  Розроблено програму на тему інклюзивності людей з особливими потребами. Запуск – березень 2018 року, йдеться у звіті.

Завантажити повний текст звіту можна тут.

comments powered by Disqus