Дуня Міятович привітала зміни до закону про суспільне мовлення в Україні

spring96.org

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович привітала підписання Президентом України Петром Порошенком 7 квітня змін до закону про суспільне мовлення. Відповідну заяву вона поширила 7 квітня.

«Це ще один позитивний і важливий крок, зроблений владою у перетворенні державних ЗМІ на суспільне телерадіомовлення в Україні, - заявила пані Міятович. - Суспільне мовлення має відображати різноманітність усього населення, пропонувати якісний контент, і практикувати редакційну незалежність, вільну від прямого і непрямого політичного та комерційного тиску».

«Я також твердо вірю, що правдиве і незалежне суспільне мовлення має великий потенціал для стримування ворожої пропаганди шляхом встановлення стандартів істини, плюралізму та відкритості. Я закликаю владу зробити все можливе для того, щоб підтримати реалізацію закону», - додала представник ОБСЄ.

Офіс представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ ще у 2013 році провів правову експертизу закону про суспільне мовлення та надав свої рекомендації українській владі.

Нагадаємо, 7 квітня Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України» (законопроект № 1357), вносить зміни до закону про суспільне мовлення щодо правового статусу та основ для створення суспільного мовлення, формування наглядової та редакційної рад і вносить зміни в системі фінансування. Закон був ухвалений Верховною Радою 19 березня.

comments powered by Disqus