Перший національний збирає думки кандидатів у депутати про суспільне мовлення

16:18,
16 Жовтня 2014
1008

Перший національний збирає думки кандидатів у депутати про суспільне мовлення

16:18,
16 Жовтня 2014
1008
Перший національний збирає думки кандидатів у депутати про суспільне мовлення
Перший національний почав збирати думки кандидатів у народні депутати щодо суспільного мовлення в Україні. Про це йдеться на сайті телеканалу і на сторінці у Facebook. Загалом зібрано вже кілька десятків цитат, а саме Андрія Садового, Олега Тягнибока, Світлани Фабрикант, Василя Гацька, Миколи Княжицького, Тетяни Бахтеєвої та інших.

«Національна телекомпанія України поступово переходить у формат суспільного мовлення. Про це свідчить цілий ряд програм, які вже є в ефірах телеканалів холдингу, в тому числі і на Першому Національному. Аби краще познайомити громадськість зі всіма перевагами нового формату, ми запускаємо проект Чи буде Суспільне - залежить від нас! Сьогодні і надалі ми пропонуємо вашій увазі думки кандидатів у новий склад парламенту з приводу Суспільного. Сподіваємось, що і ви, наша інтернет-аудиторія та глядачі, активно включитесь у обговорення цього питання і будете залишати нам у коментарях свій погляд на ситуацію та рекомендації, аби ми могли вдосконалювати суспільне мовлення разом!», – повідомляють на Першому.

Зокрема, народний депутат Андрій Шевченко зазначив, що суспільне мовлення це щось таке, що переживе його засновників, переживе прекрасних керівників і прекрасних журналістів, які його створять. «Це те, що зможе робити свою роботу через десятиліття. Воно не повинно залежати від прізвища президента, премєр-міністра. Це має бути система, яка на десятиліття вперед зможе виконувати свою функцію», – сказав він.

На думку Єгора Соболєва, суспільне мовлення в усіх країнах має однакові цінності: доносити людям значущу інформацію, те, що справді важливе. «Друга цінність Суспільного – відділяти факти від коментарів та, щоб не було маніпуляцій. І третє – показувати людям перевірену інформацію. Це стандартні журналістські закони», –зауважив він.

«Вы найдете сегодня в нашей стране политическую силу, которая профинансирует своих критиков? Я вам отвечаю – не найдете. Поэтому на проекте Общественное телевидение Украины можно поставить жирную-жирную запятую. Почему не точку? Потому что все равно мы не выживем без такого общественного телевидения – мы превратимся в тоталитарную систему», – переконаний Вадим Рабінович


Національна телекомпанія закликала всіх бажаючих долучитися до цього проекту.

«Суспільне мовлення»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду