Ганна Бичок стала в.о. голови правління ПАТ НСТУ

Ганна Бичок стала в.о. голови правління ПАТ НСТУ

09:44,
18 Січня 2017
7073

Ганна Бичок стала в.о. голови правління ПАТ НСТУ

09:44,
18 Січня 2017
7073
Ганна Бичок стала в.о. голови правління ПАТ НСТУ
Ганна Бичок стала в.о. голови правління ПАТ НСТУ
Голова Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ, голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко призначив заступника гендиректора НТКУ Ганну Бичок в.о. голови правління ПАТ НСТУ.

Про це йдеться  у наказі Держкомтелерадіо, який Олег Наливайко підписав 18 січня 2017 року.

Пан Наливайко розповів сайту «Суспільне мовлення», що Ганна Бичок виконуватиме тимчасово обов’язки голови правління з моменту  реєстрації ПАТ НСТУ до того часу, коли члени Наглядової ради НСТУ оберуть голову правління.

Юрист Інститут медіа права (Центр демократії та верховенства права) Ігор Розкладай пояснив, чи Олег Наливайко мав право призначити в.о. голови правління ПАТ НСТУ ще до моменту його реєстрації. «Тимчасово до обрання правління, тобто до квітня. У юрособи має бути керівник. Наглядова рада має підтвердити це рішення», – написав він у коментарях на сторінці Facebook «Суспільного мовлення».  

Ганна Бичок є заступником голови Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ, почала працювати у НТКУ з початку 2006 року. Була начальником Планово-економічного управління, начальником Управління державних контрактів та аналізу телемовлення, начальником Фінансово-економічного управління, а тоді заступником генерального директора з фінансово-економічних питань, державних закупівель та матеріально-технічного забезпечення.

Нагадаємо, реєстрацію ПАТ НСТУ планують провести в другій декаді січня. Звертаємо увагу, юрист Інституту медіаправа Максим Дворовий раніше пояснював, що якщо з 1 січня з’явиться ПАТ НСТУ, то в березні, найімовірніше, оберуть голову правління, який презентує концепцію суспільного мовника й відповідно структуру, а у квітні буде обрано членів правління, з якими підпишуть контракт на чотири роки.

Додамо, що головою Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ з 28 листопада 2016 року є голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. 2 листопада Кабінет Міністрів погодив звільнення Зураба Аласанії. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко тоді повідомив, що новим керівником НТКУ може стати хтось із заступників Зураба Аласанії. Сам пан Аласанія виступив за те, щоб його наступником був хтось із компанії, тому що вони в процесі перетворення, і водночас не проти, щоб це був «варяг».

Як писав раніше сайт «Суспільне мовлення», у проекті держбюджету-2017 було заплановано 897,8 млн грн на суспільне мовлення та 455,7 млн на «Євробачення». Заступник генерального директора НТКУ Ганна Бичок підрахувала, що граничний обсяг видатків на суспільне мовлення 2017 року не дозволить ані особливо оновити техніку, ані значно збільшити зарплату. З коштів, які Міністерство фінансів виділить на ПАТ НСТУ, 200 млн гривень піде на податки, «На виробництво й технічне переоснащення практично не залишається», – сказала Ганна Бичок.

Відповідно, голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням погодити проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» щодо тимчасового звільнення від оподаткування публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду