Підписано наказ про затвердження форми передавального акту НТКУ

Підписано наказ про затвердження форми передавального акту НТКУ

09:07,
22 Грудня 2016
3137

Підписано наказ про затвердження форми передавального акту НТКУ

09:07,
22 Грудня 2016
3137
Підписано наказ про затвердження форми передавального акту НТКУ
Підписано наказ про затвердження форми передавального акту НТКУ
Голова комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ Олег Наливайко підписав наказ №367 про затвердження форми передавального акту та проведення невідкладних заходів перед його складанням. Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомили в Держкомтелерадіо.

Голова Держкомтелерадіо і Комісії з перетворення Національної суспільної телекомпанії в Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Олег Наливайко підписав наказ «Про затвердження форми передавального акту та проведення невідкладних заходів перед його складанням». Цей документ – один з необхідних для реєстрації юридичної особи ПАТ НСТУ.

На сьогодні проводиться наповнення додатків (понад 40) до передавального акту для забезпечення своєчасності його складання. Комісія з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ має затвердити цей передавальний акт і передати разом з іншими документами реєстратору для реєстрації юридичної особи ПАТ НСТУ. Нагадаємо, в Держкомтелерадіо обіцяли зареєструвати юрособу в другій декаді січня 2017 року.

У наказі зокрема йдеться про те, що заступнику гендиректора НТКУ Ганні Бичок та директорам виконавчим філій НТКУ необхідно забезпечити проведення повної інвентаризації необоротних активів, оборотних активів і зобов’язань на дату складання передавального акта – 1 січня 2017 року. Також даються доручення управлінню бухгалтерського обліку та звітності, директорам виконавчим філій та керівникам структурних підрозділів НТКУ щодо вчасного забезпечення складання додатків до передавального акта тощо.

Нагадаємо, у ніч із 20 на 21 грудня Верховна Рада ухвалила державний бюджет-2017 року, в якому затверджено фінансову підтримку НСТУ у розмірі 970 797,8 грн.  

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду 21 грудня пообіцяв на НСТУ 2017 року не менше 1,2 млрд гривень.

У Держкомтелерадіо пообіцяли, що затримок з виплатою зарплат працівникам НСТУ у січні 2017 року не повинно бути.

Статут ПАТ НСТУ пройшов необхідні погодження, зараз знаходиться у Міністерстві юстиції. Після отримання правового висновку Мін’юсту статут має бути затверджено урядом.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо затвердив акт оцінки майна НТКУ. Розмір статутного капіталу – понад 2,5 млрд грн.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду