Радіо «Культура» тепер можна слухати цілодобово
Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.
Розповідаємо, що цікавого звучатиме в ефірі.
Поціновувачі класичної музики щобудня о 09:10 мають можливість долучитись до програми «Радіоконцерт» і послухати колекцію вишуканої класичної музики у виконанні художніх колективів «Українського радіо» та з його фонду.
З 10:05 до 12:00 — «Ранок культурної людини» з Євгенієм Агарковим та Єлизаветою Цареградською.
Змістовні розмови ведучих радіо «Культура» зі знаковими особистостями про найважливіші події та вектори розвитку суспільства слухайте у програмі «Час інтерв’ю» о 13:10.
Упродовж дня звучатиме багато класичної музики, культурологічні програми, аудіоверсії найцікавіших книжок і театральних вистав, оригінальні радіодрами, поезія, документальні проєкти й радіофільми.
«Радіодетектив» відбуватиметься щоп’ятниці о 21:00. Це постановки радіо «Культура» за найцікавішими детективами українських авторів, де звучать голоси відомих акторів театру і кіно. А щовихідних о 21:00 на радіо «Культура» почуєте передачу «Вистава без антракту», де звучать повні версії радіопостановок культових вистав українських театрів.
У нічному ефірі радіо «Культура» звучатиме класична музика.
Виконавча продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська зазначає, що слухачі зможуть знайти в ефірі улюблені програми — від класичної музики та радіолітературних форматів до інтерв’ю на важливі теми.
«В наших планах також розвиток лінійки радіодокументалістики — на важливу прем’єру чекаємо вже наприкінці листопада», — говорить Ірина Славінська.
Нагадаємо, у серпні 2023 року редакція радіо «Культура» отримала відзнаку за особливий внесок у розвиток журналістики в час війни від Фундації «Суспільність». Ірина Славінська наголосила, що ця нагорода є визнанням роботи всієї радійної редакції, а для неї ще й нагодою подякувати команді, яка, незважаючи на воєнні виклики, робить неймовірні речі.
У вересні радіо «Культура» презентувало новий цикл радіодетективів «Найкращий сищик та визвольні змагання». У центрі оповіді — пригоди колишнього найкращого сищика імперії Івана Карповича Підіпригори в буремні для України часи 1917–1918 років.
Фото: Суспільне