27 жовтня - Радіодиктант національної єдності 2023: де слухати, дивитися і куди надсилати текст
27 жовтня - Радіодиктант національної єдності 2023: де слухати, дивитися і куди надсилати текст
27 жовтня об 11:00 за київським часом розпочнеться 23-ій Радіодиктант національної єдності, мета якого, за словами організаторів, об’єднати людей навколо України в усьому світі.
Радіодиктант транслюватимуть на всіх платформах Суспільного.
Цьогоріч радіодиктант називатиметься «Дороги України».
Авторка тексту — Катерина Калитко, поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії.
Радіодиктант читатиме у прямому ефірі Олексій Гнатковський — актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша в популярному фільмі «Довбуш».
Радіо. Де слухати:
Інтернет. Де слухати і дивитися:
ютуб-канал «Українського радіо»;
Телебачення. Де дивитися:
телеканал «Суспільне Культура».
Куди надсилати?
Якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:
— надіслати його паперовим листом на адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб на штемпелі була дата 27, 28 або 29 жовтня;
— сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 30 жовтня на адресу: rd@suspilne.media.
Якщо ви хочете перевірити свій диктант самостійно:
30 жовтня об 11:00 текст радіодиктанту буде оприлюднено на Суспільному.
Нагадаємо, кількість учасників торішнього Радіодиктанту національної єдності була рекордною. Текст Радіодиктанту національної єдності 2022 «Твій дім» написала Ірина Цілик, українська письменниця й режисерка, членкиня Українського ПЕНу, читала — народна артистка, Герой України Ада Роговцева. Радіодиктант торік написали понад пів мільйона людей на всіх шести континентах, разом з ученими на станції «Академік Вернадський» в Антарктиді. На перевірку тексту радіодиктанту на «Українське радіо» загалом надійшло понад 30 тисяч електронних листів і майже 10 тисяч паперових. Редакція «Українського радіо» отримала листи з усіх куточків України, разом з тимчасово окупованими територіями, а також із понад двадцяти іноземних країн.
Фото: Суспільне