Суспільне розпочинає Нацвідбір на «Євробачення-2023»

Суспільне розпочинає Нацвідбір на «Євробачення-2023»

12:00,
17 Серпня 2022
3036

Суспільне розпочинає Нацвідбір на «Євробачення-2023»

12:00,
17 Серпня 2022
3036
Суспільне розпочинає Нацвідбір на «Євробачення-2023»
Суспільне розпочинає Нацвідбір на «Євробачення-2023»
Кінцевий термін подачі заявок — 15 жовтня 2022 року.

У середу, 17 серпня, Суспільне оголосило про початок прийому заявок на участь у національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення».

Кінцевий термін подачі заявок — 15 жовтня 2022 року. Заявки на участь у Нацвідборі приймаються через форму на сайті www.eurovision.ua

Вперше процес підготовки до конкурсу стартує влітку, і вже в грудні стане відомо, хто представить Україну на сцені «Євробачення-2023» у Великій Британії.

Офіційним музичним продюсером Нацвідбору на «Євробачення» стане музикант Дмитро Шуров (Pianoбой).

«Як музикант, що постійно працює, я добре розумію, наскільки потужною зброєю є музика під час війни. Музика підіймає з емоційного дна, дає надію, заряджає, лікує. Україні є що дати світові, ми нація вільних людей, які хочуть створювати, а не руйнувати, і дуже важливо, щоб нова українська музика народжувалась і потрапляла до людей. 

Я радий можливості працювати музичним продюсером цьогорічного відбору. Я хочу, щоб Європа почула і побачила сучасного українського музиканта, який є частиною світового музичного контексту. Артиста, який саме завдяки його музиці, його унікальності, таланту та харизмі, зможе бути своїм на будь-якому світовому фестивалі або концертному майданчику. Музиканта, який буде звучати у навушниках та плейлистах людей по всьому світу. Я знаю, що такі люди в нас є, і, хоча зараз творити дуже важко, я запрошую і закликаю музикантів усіх стилів та жанрів терміново братись за улюблений інструмент і долучатись до відбору. Приймання заявок триватиме до 15 жовтня, тож у вас є майже два місяці, щоб створити свою переможну пісню, яка дихає новою Україною, пісню, яка зачепить і надихне світ», — розповів Дмитро Шуров.

Склад і журі фіналу Нацвідбору, і національного журі для міжнародного конкурсу Євробачення визначатимуть українці. Цього року Суспільне планує провести онлайн-голосування за тих, хто даватиме професійну оцінку виступам учасників. 

  • Як і в попередні роки, до участі у «Євробаченні» допускаються сольні виконавці або гурти, які вже існують чи створені спеціально для участі в Нацвідборі. 
  • Вік виконавців — від 16 років. 
  • Кількість учасників колективу — до 6 осіб. 
  • Хронометраж пісні — до 3 хвилин. 
  • Мова пісні — будь-яка, крім мови держави-агресора. 
  • Виконання пісні відбуватиметься наживо. Фонограма може містити записаний беквокал, але ніколи — основний вокал або інший вокал, що допомагатиме оригінальному голосу учасника. 
  • Особиста участь у прослуховуванні учасників лонглиста є обов’язковою. 

Фінал національного відбору на «Євробачення-2023» відбудеться у грудні в Києві. Переможця оголосять під час трансляції фіналу у прямому ефірі телеканалів Суспільного та на діджитал-платформах Суспільного. Далі переможець нацвідбору має укласти договір із Суспільним про участь у конкурсі Євробачення. 

Попри перемогу українського гурту «Kalush Orchestra» на «Євробаченні-2022, наступний конкурс відбудеться не в Україні.

Рішення перенести проведення конкурсу до Великої Британії з міркувань безпеки прийняла Європейська мовна спілка (ЄМС). Представник України автоматично потрапить до фіналу майбутнього конкурсу.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду