Суспільне оголошує нацвідбір на дитяче «Євробачення-2022»

Суспільне оголошує нацвідбір на дитяче «Євробачення-2022»

13:09,
3 Серпня 2022
3758

Суспільне оголошує нацвідбір на дитяче «Євробачення-2022»

13:09,
3 Серпня 2022
3758
Суспільне оголошує нацвідбір на дитяче «Євробачення-2022»
Суспільне оголошує нацвідбір на дитяче «Євробачення-2022»
20-й Дитячий пісенний конкурс «Євробачення» відбудеться 11 грудня в Єревані.

У середу, 3 серпня, Суспільне розпочинає приймати заявки на участь у національному відборі на Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2022». Про це повідомила пресслужба Суспільного.  

Всі охочі, незалежно від країни теперішнього перебування дитини, мають заповнити й подати заявку на сайті нацвідбору junior.eurovision.ua. Участь у нацвідборі можуть взяти діти від 9 до 14 років. Заявки прийматимуть до 23 серпня.

Подати заявку можуть як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб. Обов'язкова умова — наявність власної оригінальної пісні тривалістю від 2,5 до 3 хвилин. Текст пісні має бути щонайменше на 60% українськомовним. Пісня учасника нацвідбору не повинна бути оприлюдненою до 1 травня цього року.

Серед заявок, які відповідатимуть умовам Положення конкурсу, оберуть фіналістів. Цьогоріч фінал нацвідбору Дитячого «Євробачення-2022» відбуватиметься в онлайн-форматі. До фіналу потраплять до десяти учасників.

20-ий Дитячий пісенний конкурс «Євробачення» відбудеться 11 грудня в Єревані (Вірменія).  

Нагадаємо, у 2021 році в Парижі 14-річна співачка з Вірменії Малена здобула перемогу серед 19 конкурсантів. Для Вірменії це друга перемога на дитячому «Євробаченні». Суспільний мовник AMPTV провів перше дитяче «Євробачення» в Єревані у 2011 році.

Україну в Парижі у 2021 році представляла 14-річна переможниця національного відбору Олена Усенко з піснею «Важіль» та посіла 6 місце.

Суспільне, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2022».

Колаж: junior.eurovision.ua

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду