Суспільний мовник змінив логотип

Суспільний мовник змінив логотип

11:41,
19 Травня 2022
10041

Суспільний мовник змінив логотип

11:41,
19 Травня 2022
10041
Суспільний мовник змінив логотип
Суспільний мовник змінив логотип
Тепер усі канали компанії замість «UA» виходитимуть під брендом «Суспільне».

Національна суспільна телерадіокомпанія України переоформила ліцензію та змінила логотип. Ці зміни затвердила Національна рада з питань телебачення та радіомовлення під час засідання 19 травня.

Ліцензія переоформлювалась через зміни у складі правління, редакційної ради, а також зміни логотипу у назві усіх каналів компанії замість «UA»  – «Суспільне». Тобто тепер загальнонаціональний канал замість «UA: Перший» називатиметься «Перший», регіональні філії – «Суспільне. Херсон», «Суспільне. Суми», «Суспільне. Черкаси» тощо.

НСТУ подала заяви щодо внесення змін у 37 ліцензіях.

«Ці зміни пов’язані зі створенням єдиної екосистеми Суспільного на усіх платформах. У діджіталі ми активно використовуємо "Суспільне". Тепер ми хочемо зробити те саме з телевізійними каналами. Ми створюємо зручну навігацію для споживачів», – сказав під час засідання директор з організації та розвитку мереж телерадіомовлення Суспільного Дмитро Грузинський.

Голова Нацради Ольга Герасим’юк побажала компанії ще більше успіхів під новим брендом.

Нагадаємо, з 1 лютого Андрій Таранов увійшов до складу правління Національної суспільної телерадіокомпанії України. Він відповідає за маркетинг. 18 лютого Наглядова рада Суспільного звільнила Ярослава Лодигіна, який був членом правління НСТУ, відповідальним за телебачення, за згодою сторін. Із 3 квітня Дмитро Хоркін призначений відповідальним за платформи радіо та телебачення Суспільного.

Як писав «Детектор медіа», 7 квітня 2015 року в прямому ефірі було урочисто змінено логотип «Першого Національного» на логотип суспільного мовника – «UA: Перший». Логотип «UA» означає You are – Ти є, тобто «Ти є Перший».

За задумом НСТУ, усі регіональні філії у процесі реформування мали отримати логотип UA:. Надання логотипу Суспільного тривало з грудня 2015 року до липня 2019 року. Уже до кінця 2019 року у задумі в компанії був перехід на новий бренд. Це стосувалося й філій. З грудня 2019 року на корпоративному сайті 24 регіональних канали мали назви без логотипу UA:, лише як назви обласного центру чи регіону. 

Додамо, наприкінці 2019 року у НСТУ були плани, що телеканал «UA: Перший» змінить назву на «Суспільне ТБ». Тоді канал подав заяву до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення про переоформлення своїх ліцензій у зв’язку зі зміною логотипа. 

У серпні 2019 року сторінки суспільних телеканалів у фейсбуку «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Українське радіо», «UA: Новини», «UA: Суспільне мовлення» і Будинку звукозапису оновили візуальні елементи. Відтепер у банері чи аватарі домінує слово «Суспільне».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
CЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ
17:56 / 29.05.2022
новини дивився тільки на суспільному.дякую за професійну роботу. коли ви відновите ефір? не можливо дивитись той єдиний марафон з придворними клоунами...нудить
НР
20:52 / 22.05.2022
"Голова Нацради Ольга Герасим’юк побажала компанії ще більше успіхів під новим брендом". Та успіхи не забаряться! Компанія "профі" у проведенні Євробачення. І не тільки!
Зараз би цитувати Крилова, звісно
12:08 / 22.05.2022
... але ви, друзі, як не сідайте, все в музиканти не годитесь. Суспільне є абсолютно неадекватним і, я б сказала, хамським проєктом зараз. Брати гроші в українського народу без жодної звітності і жодних зобов'язань, видаючи поганий продукт рівня 1995 року, який абсолютно не відповідає потребам часу, без жодних реальних реформ це повний зашквар.
МОЙДОДИР
14:03 / 20.05.2022
Правління, де ваша дворова сучка Ольга Жук, -забухала?. Хай відробляє кістки чищенням коментів. Бо тут народна любов до Суспільного аж буяє
Перець
20:04 / 19.05.2022
Суспільне що? Ящо у вас прикметник домінує над іменником або взагалі обходиться без нього, то ви нагадуєте росіян - єдиних у світі, що називають себе прикметником "русский" , в той час коли всі інші іменником - казах, грузин, українець, монгол, естонець.
працівник філії
17:44 / 19.05.2022
А куди таблички UA тепер дівати? Гроші на вітер? Так ось куди іде фінансування!
МОЙДОДИР
17:15 / 19.05.2022
Взагалі то в борделі міняють не вивестку, а шлюх.
Це просто жах!!!
14:19 / 19.05.2022
найконченніша організація! Спочатку кинули Донецьку та Луганську філії, рятуйтесь як хочете... Тепер кинули всі філії - живіть на шо хочете... і це тільки про відношення до людей. Затримка по зарплатам, які в середньому +/- 10 тисяч. Зато 5 членів правління сумарно отримали за минулий місяць трішки більше мільйона гривень.
боба
12:56 / 19.05.2022
Как было Г на нём - так дальше и живём...
Якщо в довбешці відсутні мізки,
12:55 / 19.05.2022
то хоч яку корону не натягують по самі вуха керівники першого, а результат буде один і той же.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду