«Ранок на Суспільному» вестимуть нові ведучі Світлана Стеценко та Альбіна Підгірняк

«Ранок на Суспільному» вестимуть нові ведучі Світлана Стеценко та Альбіна Підгірняк

13:55,
18 Жовтня 2021
3265

«Ранок на Суспільному» вестимуть нові ведучі Світлана Стеценко та Альбіна Підгірняк

13:55,
18 Жовтня 2021
3265
«Ранок на Суспільному» вестимуть нові ведучі Світлана Стеценко та Альбіна Підгірняк
«Ранок на Суспільному» вестимуть нові ведучі Світлана Стеценко та Альбіна Підгірняк
Вони працюватимуть у парі з Віктором Дяченком та з Олександром Єльцовим.

Відтепер міжрегіональну програму «Ранок на Суспільному», яка виходить в ефір на всіх регіональних телеканалах Національної суспільної телерадікомпанії України щобудня з 6:30 до 9:00, вестимуть ведучі Світлана Стеценко та Альбіна Підгірняк.

У парі з Віктором Дяченком працюватиме Світлана Стеценко, а з Олександром Єльцовим — Альбіна Підгірняк. Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Раніше з Віктором Дяченком виходила в ефір Ольга Топольницька, а з Олександром Єльцовим — Антоніна Антоша, яка з вересня пішла з Суспільного і стала прессекретаркою компанії «Дтек». Ольга Топольницька теж наприкінці серпня вирішила залишити проєкт.

З початку осені ранкову програму веде оновлений склад ведучих.

Світлана Стеценко працювала спецкореспонденткою «Ранку на Суспільному» в Харкові. Рідне місто ведучої — Кременчук Полтавської області. До Харкова приїхала першокурсницею філологічного факультету ХНУ ім. Каразіна, кафедра журналістики. Ступінь магістра з медіакомунікацій також здобула у рідному ХНУ, на факультеті соціології.

«Бути ведучою Ранку — це коли будильник на 4:00, коли заходиш до студії  — а по той бік камер на мене дивиться величезна команда. Поряд — співведучий Віктор Дяченко. Заради цього мені довелося майже кардинально змінити своє життя, переїхати з Харкова до Києва. Проте відчуття — ніби я завжди тут і працювала», — розповіла Світлана Стеценко.

Альбіна Підгірняк працює в медіа з 2006 року. Свої перші матеріали готувала як позаштатна кореспондентка молодіжної програми для Українського радіо. З 2007 року розпочала телевізійну кар’єру на українських телеканалах, зокрема і в жанрі ранкового токшоу. 

«Щоранку відчуваю, що на мене чекає подорож Україною. Наші регіональні кореспонденти розповідають дуже ексклюзивні історії, знаходять справді унікальних людей. І я щоразу дивуюся — скільки всього цікавого відбувається в нашій країні», —сказала Альбіна Підгірняк.

Нагадаємо, з 15 липня 2020 року в ефірі всіх регіональних каналів філій Суспільного розпочало виходити всеукраїнське шоу «Ранок на Суспільному», мета якого об’єднати країну. Програма виходить із київської студії.

15 липня 2021 року міжрегіональне шоу «Ранок на Суспільному» відсвяткувало в ефірі першу річницю. 

Додамо, 1 жовтня 2021 року Суспільний мовник запустив ютуб-канал «Суспільне Країна», де об’єднано регіональні проєкти про культурне, релігійне, національне розмаїття усіх куточків України.

Фото: пресслужби Суспільного

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
xxx
14:44 / 18.10.2021
Цікаво , а Антоніна Антоша в ДТЕК теж буде матюкатись по-чорному ?її ІЗ-ЗА ЦЬОГО ТУДИ ВЗЯЛИ ?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду