У вересні на філіях Суспільного вийде 11 нових проєктів

У вересні на філіях Суспільного вийде 11 нових проєктів

10:53,
28 Серпня 2019
2664

У вересні на філіях Суспільного вийде 11 нових проєктів

10:53,
28 Серпня 2019
2664
У вересні на філіях Суспільного вийде 11 нових проєктів
У вересні на філіях Суспільного вийде 11 нових проєктів
Восени в ефірі регіональних філій Суспільного мовлення вийде 11 нових проєктів, які були відібрані на перших двох хвилях конкурсу.

Про це йдеться на сайті suspilne.media. Автори обраних 2018-го на пітчингу ідей доопрацьовували свої матеріали з продюсерами філій, а також  проводили експертизу проєктів із планово-економічним, юридичним і виробничим департаментами та технічною дирекцією Суспільного мовника. За словами члена правління ПАТ «НСТУ» Миколи Чернотицького, ці проекти на замовлення за кошти Суспільного вироблятимуть регіональні продакшни, деякі з яких створені колишніми співробітниками філій.

До ефірів на Суспільному в регіонах у вересні-жовтні готуються: пізнавальна «Нова енциклопедія Поділля» на «UA: Вінниця»; відеопортрети «Люди UА» на «UА: Тернопіль»; просвітницький цикл «Чернівецькі атланти» на «UА: Буковина»; реаліті-шоу «Населена земля» на «UА: Рівне»; пригодницька експедиція «Артефакти» на «UА: Чернігів»; просвітницький тележурнал «Козацька звитяга» на «UА: Запоріжжя»; тревел-шоу «Мандруємо вдома» на «UА: Полтава» і «Бук: Маршрут» на «UА: Буковина»; цикл документальних історій «Сильні» на «UА: Дніпро»; програми журналістських розслідувань «Під прицілом» на «UА: Суми» та «Сліди корупції» на «UА: Одеса». Програми «Під прицілом» та «Сліди корупції» на стануть першими проєктами журналістських розслідувань на замовлення Суспільного. 

Однією  важливих вимог до кожного з обраних проєктів стала регіональна складова: кожен із них розповідатиме про історію, туристичні цікавинки, визначних земляків, чи корупцію у регіоні, у якому мовить відповідна філія Суспільного.

За словами генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного Марії Фрей, урізноманітнення ефірів філій завдяки виробництву на замовлення — це наступний етап розвитку регіонального мовлення. «Ми розраховуємо, що зможемо показати ці проєкти не тільки в ефірі регіональних мовників, а й на загальнонаціональних платформах. Може здаватися, що реформа суспільного мовлення в регіонах уже дійшла до завершення. Але насправді ми підійшли тільки до другого етапу — співпраці з локальними продакшенами, які в майбутньому зможуть скласти конкуренцію столичним», — зазначила вона.

Нагадаємо, згідно з Концепцією розвитку регіонального мовлення до 2021 року заплановано розширення регіонального виробництва згідно з потребами аудиторії кожної області, зокрема завдяки співпраці з місцевими продакшенами.

Нагадаємо, на пітчинг надійшло понад 200 проектів, із яких генпродюсери НСТУ відібрали 156. Решту повернули на доопрацювання. Надіслані ідеї проектів генпродюсери поділили на кілька хвиль. Як проходила перша хвиля відбору «Детектор медіа» описав у репортажі «Цей проект має право на життя». Як у НСТУ проходять пітчинги ідей від працівників філій Суспільного».

Нагадаємо: відбір проектів проходить у три етапи, про які детально розповіла Дар’я Юровська.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду