Токшоу «Зворотний відлік» на Суспільному призупиняє вихід до листопада

У понеділок, 23 вересня, о 18:25 вийде останній підсумковий випуск політичного токшоу «Зворотний відлік» у цьому сезоні. Про це повідомила пресслужба Суспільного.

«Після підсумкового випуску в понеділок, 23 вересня, команда "Зворотного відліку" піде на ефірну перерву. Але для нас це не зовсім відпустка — будемо вдосконалювати формат, готуватися до нового сезону, щоб в листопаді вийти на екрани ще потужнішими», — зазначила керівниця проєкту «Зворотний відлік» Олександра Очман.

Нагадаємо, зазвичай «Зворотний відлік» виходив щопонеділка о 21:30, проте 23 вересня «UA: Перший» у це час наживо транслюватиме церемонію вручення нагород Best FIFA Football Awards 2019.

Варто зазначити, за результатами моніторингу за підтримки Ради Європи «Зворотний відлік» на Суспільному є найзбалансованішим зі всіх ток-шоу на 10-ти загальнонаціональних телеканалах.

Політчине токшоу «Зворотний відлік» стартувало на Суспільному напередодні президентських виборів, після невеликої перерви продовжило вихід перед парламентськими виборами.

Починаючи з 29 липня 2019 суспільно-політичне ток-шоу «Зворотний відлік» почало виходити на «UA: Першому» щопонеділка о 21:30.  Незмінними ведучими є Мирослава Барчук та Павло Казарін.

Фото: Анастасія Мантач, сайт  suspilne.media

comments powered by Disqus