На «Євробаченні-2016» Україну представить Jamala

Jamala. Фото - телеканал СТБ

Результати смс-голосування телеглядачів та оцінок експертного журі оголосили ведучі шоу Олександр Педан і Дмитро Танкович у прямому ефірі телеканалів «UA: Перший» та СТБ, які вперше спільно проводять національний відбір на «Євробачення-2016».

У фіналі нацвідбору змагалися шестеро виконавців. Найвищий бал від суддів отримав гурт The Hardkiss, а від глядачів – Jamala. Сумарно вони набрали однакову кількість балів, але перемогу здобув саме той виконавець, у кого було більше голосів від глядачів.

Бали всіх учасників дивіться в таблиці:

Учасник

Пісня

Голоси журі

Голоси глядачів

Сума голосів

Brunettes Shoot Blondes

Every Monday

1

1

2

NuAngels/Неангели

Higher

3

2

5

The Hardkiss

Helpless

6

5

11

Jamala

1944

5

6

11

SunSay

Love Manifest

4

4

8

Pur:Pur

We Do Change

2

3

5

Переможці визначалися сумою голосів телеглядачів і членів журі. До складу журі цьогорічного нацвідбору увійшли співачка Руслана Лижичко, продюсер і композитор Андрій Данилко та продюсер національного конкурсу і композитор Костянтин Меладзе. За даними організаторів, під час смс-голосування у фіналі надійшло 382,5 тисячі повідомлень, що є рекордом для України.

Фіналу національного відбору передували два півфінали, в яких змагалися по дев’ять виконавців, і лише по троє пройшли в наступний етап. З першого півфіналу 6 лютого у фінал вийшли співачка Jamala та гурти The Hardkiss і Brunettes Shoot Blondes. З другого півфіналу 13 лютого – гурти SunSay, Pur:pur та «Неангели».

Сам 61-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2016» пройде 10-14 травня в столиці Швеції, Стокгольмі. Як відомо, у 2015 році Україна не брала участі в музичному конкурсі.

Нагадаємо, що телеканали «UА:Перший» та СТБ досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів, а також фінансові витрати, пов’язані з організацією поїздки фіналіста від України на «Євробачення-2016», котре буде проводитись у Стокгольмі. «UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення-2016» - його показуватиме виключно «UА:Перший».

comments powered by Disqus