«Фольк-music» вийде в новому форматі як «UA:Фольк» з новим ведучим Тімуром Мірошниченком

Ведучим першого оновленого циклу з шести програм став Тімур Мірошниченко. Про це повідомляє прес-служба Суспільного. У новому форматі у «Фольк-music» додалися відеовізитівки народних колективів та бекстейджі, що дозволять глядачам краще ознайомитись із народними талантами, а також переспіви автентичного фольклору відомими сучасними виконавцями.

Повністю осучаснено технічну складову проекту та оновлено стиль.

«Цього року програмі виповнилось уже 10 років, тож вона вкрай потребувала осучаснення: стилю, декорацій та техніки, — зазначив музичний продюсер Олександр Стасов. — Увесь рік ми працювали над поетапним оновленням проекту. Щоб виглядати та звучати якісно й сучасно, ми перейшли на запис усіх пісень наживо (раніше в програмі звучали лише фонограми). Живий звук передає глядачам зовсім інші, справжні емоції виконавців. Також нова якість звучання вперше за багато років дозволила запросити на зйомки справжніх зірок сучасної української сцени, які надають перевагу живому звуку».

У першому циклі програми «UA:Фольк» разом із народними колективами для глядачів співатимуть Ніна Матвієнко, сестри Тельнюк, «Воплі Відоплясова», Юлія Лорд, Оксана Муха, Алла Кудлай, гурти «Кобза», «Божичі» та учасники «Євробачення-2017» гурт NaviBand.

Зміни відбулись не лише у звучанні, а й у роботі зі світлом. Тепер для проекту використовують найсучаснішу освітлювальну техніку, що дозволяє створювати необхідну атмосферу та світлові ефекти для кожної пісні.

«Технічне осучаснення проекту стало для нас найбільшим викликом, адже в умовах недофінансування Суспільного ми не могли суттєво збільшувати бюджет проекту, потрібно було вкластись у наявний кошторис. Вихід знайшовся — ми орендуємо всю необхідну техніку й обладнання, проте змушені вести зйомки посесійно: по кілька випусків програми поспіль, фактично кожен цикл знімаємо кілька днів без перерв. Але, переконаний, ці зусилля будуть помітні з першого погляду: нова якість картинки та ефектів вразить глядачів», — сказав генеральний продюсер розважального напряму мовлення Руслан Городничий.

Виконавчий продюсер проекту Станіслав Мєдвєдєв у коментарі «Детектору медіа» пояснив, чому оновлену програму не веде багаторічна ведуча програми Оксана Пекун.

«Програма оновлювалася протягом року. На період останніх зйомок Оксана Пекун була відсутня (спочатку у відпустці, а потім на лікарняному). Зйомки ми перенести не могли, бо у нас проводилися тендерні закупки, на які зав’язані кілька інших проектів, які ми знімаємо одночасно. Таким чином нам роблять знижку, це економніше. Тому ми запросили нашого не менш відомого ведучого Тімура Мірошниченка, який вів "Євробачення". Остаточного рішення, хто взагалі буде вести програму, ще не прийнято. Ведуться переговори, можливо буде кілька ведучих: на сцені, за лаштунками, на виїзді», – сказав виконавчий продюсер проекту.

Як зазначається у повідомленні прес-служби, над оновленими образами ведучих та виконавців «UA:Фольк» працювала відома стилістка Леся Патока, її ключове завдання полягало в наближенні популярних українських сценічних костюмів до автентичних народних.

Перший випуск «UA:Фольк» вийде на телеканалі «UA:Перший» 25 листопада о 15:00.

Нагадаємо, на «UA:Перший» програма «Разом» про інклюзивність.

10 листопада на телеканалі «UA: Перший» відбулася прем’єра нового ток-шоу «По обіді шоу» з українською акторкою театру та кіно Риммою Зюбіною.

10 листопада на «UA: Першому» відбулася прем’єра нової щотижневої програми «Спільно», яка піднімає питання децентралізації та пояснює принципи її роботи.

Філії Суспільного запускають програму «Виборчий округ» з народними депутатами

Фото: suspilne.media

comments powered by Disqus