На «UA: Першому» покажуть ток-шоу «По обіді шоу» з Риммою Зюбіною

На «UA: Першому» покажуть ток-шоу «По обіді шоу» з Риммою Зюбіною

13:02,
9 Листопада 2018
1680

На «UA: Першому» покажуть ток-шоу «По обіді шоу» з Риммою Зюбіною

13:02,
9 Листопада 2018
1680
На «UA: Першому» покажуть ток-шоу «По обіді шоу» з Риммою Зюбіною
На «UA: Першому» покажуть ток-шоу «По обіді шоу» з Риммою Зюбіною
У неділю, 10 листопада, о 15:00 на телеканалі «UA: Перший» відбудеться прем’єра нового ток-шоу «По обіді шоу» з українською акторкою театру та кіно Риммою Зюбіною.

«По обіді шоу» – це соціально-розважальний проект, який створений задля того, щоб об’єднати активних, досвідчених, але нігілістично налаштованих людей довкола ідеї співпраці та взаємодопомоги, повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

«Римма є, мабуть, найкращою на сьогодні українською актрисою театру і кіно. При цьому вона ще й хороший психолог, що, напевно, допомагає їй на сцені краще вживатися в роль, а на знімальному майданчику – розкривати героїв. Я знав її як чудового оповідача, який легко забирає всю увагу на себе. Але під час проб вона розкрилася і як уважна співрозмовниця, яка вміє слухати гостя. Їй справді цікаві всі, хто приходить до неї. І ця щира цікавість, емоція – вона безцінна для проекту»,сказав генеральний продюсер суспільно-політичного напряму суспільного мовлення Андрій Сайчук.  

Римма Зюбіна запрошуватиме до студії зіркових гостей, аби обговорити певну соціальну проблему, що випала на їхню долю. Герої ділитимуться власним досвідом, щиро і без прикрас розповідатимуть, із якими складнощами вони стикалися на шляху вирішення проблеми, та як це вплинуло на їхнє подальше життя. Окрім того, до дискусії будуть залучені і глядачі студії: кожен присутній має змогу розказати власну історію та взяти участь в обговоренні. Завдяки різноманіттю поглядів та досвідів, телеглядачі мають змогу почути різні думки стосовно певної проблеми і вже самостійно робити висновки, повідомили на телеканалі.

За словами Андрія Сайчука, «По обіді шоу» – це певний бюджетний компроміс між тим, що колись виходило на «UA: Перший» у цьому слоті («Надвечір’я. Долі», «Віра. Надія. Любов»), і тим, що команда Суспільного хоче робити. «Ми дуже хочемо, щоб на Суспільному було якісне соціальне шоу, де обговорюються цікаві й важливі для суспільства теми, які розкриваються на людських, конкретних історіях. Подібні проекти є на великих комерційних каналах. Вони успішні, рейтингові, але дуже "жовті", навіть токсичні. У нас інший акцент, все-таки, оптимістичний. Хочемо, щоб люди, які дивитимуться "По обіді шоу", ставали більш відкритими до змін та прагнули до самореалізації», додав він.

Нагадаємо, тема першого випуску – працевлаштування для людей 45+. Зйомки програми відбувалися 4 жовтня в телецентрі «Олівець» (вул. Іллєнка, колишня Мельникова, 42). 

suspilne.media
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду