28 листопада «UA: Перший» розпочне показ Кубка світу з біатлону 2020–2021

У суботу, 28 листопада, на телеканалі «UA: Перший» та сайті «Суспільне Спорт» стартує показ першого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2020–2021 у Контіолахті (Фінляндія).

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

У програмі етапу представлені чоловічі й жіночі індивідуальні перегони та спринти. Змагання розпочнуться об 11:55 чоловічими перегонами переслідування на 20 км.

Розклад усіх трансляцій першого етапу:

  • Індивідуальні перегони, чоловіки — 28 листопада, об 11:55
  • Індивідуальні перегони, жінки — 28 листопада, о 15:15
  • Спринт, чоловіки — 29 листопада, об 11:25
  • Спринт, жінки — 29 листопада, о 14:35

Змагання коментуватимуть Олексій Мандзій та Сергій Ружицький.

Після жіночого спринту о 15:55 вийде в ефір проєкт «Біатлон. Студія», де проаналізують виступ української команди та розкажуть про найцікавіше з першого етапу нового сезону. У студії працюватиме ведучий Денис Зерченко, а до онлайн-розмови з ним долучиться колишній біатлоніст збірної України та призер Чемпіонату світу Андрій Дериземля.

Диджитал-сторінка «Суспільне. Спорт» транслюватиме всі перегони у Контіолахті без перерви на рекламу. 27 листопада о 19:00 на сторінці Суспільне. Біатлон у фейсбуці та ютуб-каналі Суспільне Спорт у прямому ефірі обговорюватимуть всі інтриги прийдешнього Кубка світу з біатлону. У студії працюватимуть журналіст Суспільного Євген Каранов та коментатор Сергій Ружицький. На онлайн-зв’язку зі студією буде головний тренер збірної України Юрай Санітра, який розповість про всі деталі підготовки українських біатлоністів та їхній настрій перед початком змагань. 

Найкращі миттєвості кожних перегонів та ексклюзивні коментарі учасників змагань шукайте на фейсбук-сторінці Суспільне. Спорт. Повні записи перегонів будуть доступні на сторінці Суспільне. Біатлон.

Етапи Кубка світу з біатлону в Контіолахті проходитимуть без глядачів.  Це стало відомо за два дні до відкриття нового біатлонного сезону-2020/21. Усім уболівальникам, яка придбала квитки на змагання, будуть повернуті витрачені гроші. Через пандемію коронавірусу вболівальники не зможуть відвідати біатлонні змагання як мінімум до лютого 2021 рокую.

Нагадаємо, що «UA: Перший» є офіційним транслятором усіх подій IBU (International Biathlon Union) в Україні по сезон 2025–2026 включно, а саме: Кубків та Чемпіонатів світу, Кубків IBU, Чемпіонатів Європи та Молодіжних чемпіонатів світу.

Кубок світу з біатлону 2020–2021 має тривати з 28 листопада 2020 року по 21 березня 2021 року. «UA: Перший» транслюватиме біатлон у повному обсязі.

Фото: сайт suspilne.media/sport/

comments powered by Disqus