Суспільне отримає права на трансляцію чемпіонатів із біатлону до 2025–2026 року

Суспільне отримає права на трансляцію чемпіонатів із біатлону до 2025–2026 року

13:43,
21 Лютого 2020
2337

Суспільне отримає права на трансляцію чемпіонатів із біатлону до 2025–2026 року

13:43,
21 Лютого 2020
2337
Суспільне отримає права на трансляцію чемпіонатів із біатлону до 2025–2026 року
Суспільне отримає права на трансляцію чемпіонатів із біатлону до 2025–2026 року
Європейська мовна спілка (ЄМС) і Міжнародний союз біатлону уклали угоду про ексклюзивне партнерство на період з 2022 до 2026 року з можливістю продовження дії договору ще на 4 роки.

Про повідомляє пресслужба ЄМС.

За умовами договору спортивний підрозділ ЄМС Eurovision Sport та члени ЄМС (серед них Національна суспільна телерадіокомпанія України), які придбають права, матимуть доступ до усіх щорічних подій Кубку світу та Чемпіонату світу, а також ряду інших подій, організованих союзом, серед яких Кубок Міжнародного союзу біатлону, Чемпіонат світу серед юніорів та Чемпіонат Європи.

Завдяки цьому договору, НСТУ матиме доступ до всіх річних Кубків світу, разом із річними Чемпіонатами світу та іншими подіями IBU, зокрема Кубком IBU, Молодіжними чемпіонатами світу з біатлону й Чемпіонатами Європи з біатлону.

За словами члена правління НСТУ, відповідального за платформу телебачення, Ярослава Лодигіна, показники переглядів Чемпіонатів із біатлону зростають щороку. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

«У нас були права на трансляції на сезони 2021–2022 року, а тепер будуть до сезонів 2025–2026 року. Цей сезон Чемпіонату світу з біатлону є найкращим в історії трансляції Суспільного, показники переглядів зросли на 35–45% залежно від аудиторії. Нещодавно оновили сайт «Суспільне Біатлон», кількість користувачів сайту збільшилася на 30%, а перегляди — на 10%. Загалом перегони Чемпіонату світу з біатлону на діджитал-платформі переглянули понад мільйон разів», — цитують на Суспільному слова Ярослава Лодигіна.

Договір гарантує продовження доступу для висвітлення висококласних світових змагань із біатлону по всьому світу на різноманітних платформах. Відколи підписали перший договір двадцять років тому, європейська аудиторія полюбила біатлон, тому цінність договору значно зросла за цей час, повідомляє сайт ЄМС.

Договір підписали в Антерсельві (Італія), нині триває Чемпіонат світу з біатлону, який наживо транслюють 18 членів ЄМС у Європі, серед яких є НСТУ.

Нагадаємо, суспільний телеканал «UA: Перший» та цифрова платформа «Суспільне Біатлон» транслюють змагання Чемпіонату світу з біатлону. Кубок світу з біатлону стартував 30 листопада у місті Естерсунд (Швеція) і закінчиться 22 березня у Голменколлені (Норвегія).

У лютому 2020 року на Суспільному оновили сайт про біатлонРаніше цифрова платформа мала назву «UA: Біатлон», тепер її перейменували на «Суспільне Біатлон».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду