Закарпатська філія НСТУ отримала логотип Суспільного і змінила назву телеканалу

Логотип присвоїв член правління НСТУ, член правління Суспільного, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький, йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Закарпаття — багатонаціональний регіон, де у нас працює 5 редакцій мовами нацменшин. Ми раді, що філія Суспільного у цьому регіоні досягла стабільно високої якості роботи і отримала логотип "UA:". Вітаю усю команду!», — сказав Микола Чернотицький.

Рішення про присвоєння нової назви філіям Суспільного ґрунтується на результатах моніторингу ефірів усіх регіональних мовників. Керівники творчих напрямів стежать за відповідністю журналістським стандартам, цінностям Суспільного. У поточному періоді ця регіональна дирекція показала найкращі результати і була відзначена як така, що відповідає стандартам якості Суспільного, повідомили у компанії.

Як писав сайт «Детектор медіа», голова правління НСТУ  Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA» (You are – Ти є) отримують тільки ті телерадіокомпанії, які відповідають суспільному мовленню, не мають матеріалів з ознаками замовності і заказних сюжетів. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 року став «UA: Перший».

Найпершою зі всіх філій отримала лого Сумська філія Суспільного. Згодом логотип Суспільно отримали «UA: Карпати», «UA: Рівне», «UA: Донбас», «UA: Львів»«UA:Вінниця» і «UA: Чернігів», «UA: Житомир» та «UA: Харків», «UA: Волинь» і «UA: Одеса», «UA: Буковина», «UA: Черкаси».

Фото: прес-служби НСТУ

comments powered by Disqus