На телеканалі «Тиса-1» розпочав роботу новий ньюзрум

На телеканалі «Тиса-1» розпочав роботу новий ньюзрум

16:59,
1 Березня 2018
6409

На телеканалі «Тиса-1» розпочав роботу новий ньюзрум

16:59,
1 Березня 2018
6409
На телеканалі «Тиса-1» розпочав роботу новий ньюзрум
На телеканалі «Тиса-1» розпочав роботу новий ньюзрум
Телеканал «Тиса-1» запустив новий newsroom, в якому працюватимуть як новинарі, так і творці проекту «Тема дня. Ужгород».

Велика творча зона складається з самого newsroom, монтажки, приміщення, де працюватимуть журналісти програми «Тема дня» та невеличкої відпочинкової зони, повідомив у себе на сторінці у Facebook менеджер Закарпатської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Віталій Мещеряков.

«Планується, що з newsroom вже незабаром будуть виходити в ефір усі випуски новин (крім підсумкового). Наразі відбуваються тракти. Загалом же, модернізація приміщень тривала 4 місяці і стала, мабуть, найважчим з усіх реалізованих мною на Тисі раніше проектів. Причина банальна: катастрофічний брак коштів», – повідомив він.

За словами пана Мещерякова, на ремонт і оздоблення було витрачено близько 350 тисяч гривень. Десь половина коштів – бюджетні. Решта – спонсорські.
«Повністю було замінено системи теплопостачання та електрики, встановлено кондиціонери, приміщення частково доукомплектовані меблями та технікою», – зазначив менеджер.

Він подякував усій команді, яка приклала чималих зусиль для втілення задуманого.
Віталій Мещеряокв додав, що «проект до кінця таки не завершений. На стіні передбачена ще вивіска UA:m1. Але її поява вже цілком залежить від новинарської команди закарпатського суспільного мовника».

Нагадаємо, Віталій Мещеряков розповів сайту «Суспільне ДМ»  про допомогу з ЄС, фінансування філії благодійниками, ремонт приміщень і майбутнє програм мовами нацменшин. 6 грудня Віталія Мещерякова на конкурсі обрали менеджером Закарпатської філії. До того він виконував обов’язки директор виконавчого.  

Фото: Facebook-сторінка Віталія Мещерякова

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду