У Рівненській філії НСТУ т. в о. продюсера став Дмитро Бондар

Таке рішення прийняло правління НСТУ на засіданні, про це йдеться у протоколі засідання правління ПАТ «НСТУ» від 10 червня, опублікованому на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«…У зв’язку з виробничою необхідністю покласти з 10 червня 2019 року тимчасове виконання обов’язків продюсера (філії) філії публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Рівненська регіональна дирекція" на Бондара Дмитра В’ячеславовича, продюсера (лінійного) творчого об’єднання телерадіопрограм творчо-виробничого об’єднання «Бюро телерадіоновин» зазначеної філії», – зазначено у документі.

Із грудня 2017 року продюсеркою Рівненської філії НСТУ була Інна Білецька. Сайт «Детектор медіа» звернувся до неї по коментар. Як сказали «ДМ» у прес-службі Суспільного, Інна Білецька залишилася у НСТУ і буде виконувати нові обов’язки у Центральній дирекції компанії.

Як відомо, продюсерів і менеджерів філій правління НСТУ обирає на конкурсі. Його мають оголосити найближчим часом. 

Нагадаємо, продюсерка Рівненської філії НСТУ Інна Білецька в інтерв’ю «ДМ» розповіла про отримання логотипу «UA:», зміни в компанії, об’єднання радійників і телевізійників та співпрацю з представниками Швеції.

Фото: Фейсбук-сторінка Дмитра Бондаря

comments powered by Disqus