Суспільне шукає чотирьох ведучих для міжрегіонального ранкового шоу

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Для участі у відборі ведучих  ранкового шоу потрібно до 17 травня заповнити анкету за посиланням.

«Найкращих кандидатів запросять на кастинг, на якому оберуть 4 переможців. Вони стануть ведучими нового інформаційно-розважального регіонального ранкового шоу Суспільного», – зазначили на Суспільному. Менеджерка дирекції регіонального мовлення Ірина Цибух розповіла, що на Суспільному чекають освічених і творчих фахівців, які люблять свою справу.

«Кандидат має знати стандарти журналістики й дотримуватися їх в ефірі, серед базових навичок: посилання на джерело одразу після повідомлення певної інформації, чітке, зрозуміле для глядача відокремлення фактів від думок та оцінок спікерів», – сказала вона.

Кандидат на посаду ведучого має поділяти цінності Суспільного, працювати в команді відповідно до них і бути креативним.

«Ми б хотіли, щоб кандидат міг, наприклад, пояснити десятирічній дитині, що таке ДБР і навіщо воно, а вісімдесятирічній бабусі — як налаштувати свій акаунт у фейсбуці», – додала Ірина Цибух.

Ведучі працюватимуть у новій «Суспільній студії» в телецентрі «Олівець». У НСТУ планують, що ранкове шоу для регіонів запустять у липні 2020 року.

Нагадаємо, у 2020 році правління Суспільного мовлення розглядає всі регіональні філії як одну велику платформу доставки міжрегіонального контенту. Платформа має запрацювати з вересня. У зв’язку з цим менеджери НСТУ вирішили оновити ранкове шоу і зробити одну велику програму для всіх філій.

У грудні 2019 року у НСТУ заявили, що готують оновлену концепцію ранкового мовлення у регіонах. Робочу групу запропонували очолити продюсеру Чернігівської філії НСТУ Артему Шелковому, який у січні 2020 року вирішив залишитися продюсером у Чернігові. 

Координатором роботи над ранковим шоу для філій Суспільного став Володимир Ладижець

Наприкінці 2019 року у філіях почали протестувати проти закриття ранкових програм і деякі колективи ранкових програм звільнилися. Зокрема, 20 грудня на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Донбас» вийшов останній випуск ранкового шоу «Донбас lite». Весь колектив ранкового шоу в прямому ефірі написав заяви про звільнення.

27 грудня 2019 року вийшов останній випуск програми «Київський ранок», яка виходить на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Київ». У команди, яка робила програму закінчився дворічний контракт, його не продовжили.

В ефірі «UA: Донбас» і «UA: Київ» після звільнення колективів замість ранків виходять повтори програм.

У зв'язку з карантином у деяких філіях Суспільного призупинили ранкове шоу на телеканах. У той же час у Чернівецькій філії відновили ранкову програму на радіо, яку транслюють паралельно і в ефірі телеканалу.  

comments powered by Disqus