У Чернівецькій філії Суспільного запустили телерадіоранок

У Чернівецькій філії Суспільного запустили телерадіоранок

16:47,
27 Квітня 2020
3375

У Чернівецькій філії Суспільного запустили телерадіоранок

16:47,
27 Квітня 2020
3375
У Чернівецькій філії Суспільного запустили телерадіоранок
У Чернівецькій філії Суспільного запустили телерадіоранок
27 квітня на «Українському радіо. Буковина» (дротовому і FM-частотах), каналі «UA: Буковина» і на діджитал-платформі (YouTube) Чернівецької філії Суспільного мовлення вийшла прямоефірна ранкова програма «Інформаційний сніданок». Вона виходить зі студії радіо,до виробництва залучені редактори, які працювали над телепрограмою «Доброго ранку, Буковино!».

Про це сайту «Детектор суспільного мовлення» розповіли продюсер «Українського радіо. Буковина» Павло Тодорович і продюсер Чернівецької філії Максим Волошин.

Павло Тодорович розповів, що в проєкту залишилася та сама назва, що була раніше у ранкової програми на радіо – «Інформаційний сніданок».

«У першу чергу – це радіо. Відмінність у тому, що виходимо і на телебаченні також. До виробництва проєкту залучені редактори телевізійного ТО "Ранок". Фактично це проєкт, який передбачає конвергентність», – сказав продюсер радіо.

Із січня 2020 року на «Українському радіо. Буковина» тимчасово призупинили вихід ранкової програмої у відрізку з 7:10 до 8:00 через те, що звільнилося двоє ведучих. На початку карантину довелося призупинити вихід телепрограми «Доброго ранку, Буковино!» на каналі «UA: Буковина».

«Телепрограма "Доброго ранку, Буковино!" наразі не виходить в умовах карантину. Вона передбачала запрошення гостей у прямий ефір, а це зараз неможливо. Радійні ж ефіри дають змогу спілкуватися із спікерами телефоном чи вайбером, тому зараз вирішили, що в ефір на телебаченні буде виходити радійне ранкове ток-шоу», – сказав Павло Тодорович.

Максим Волошин додав, що від початку карантину на «UA: Буковині» транслювали дайджести, але це не дозволяло інформувати ранкових слухачів/глядачів Чернівецької філії Суспільного про стан справ у області. Через це наразі вирішили  запустити телерадіоранок, адже у такому форматі можна записати віддалено коментарі, увімкнути безпечно спікера та вцілому зменшили кількість соціальних контактів у філії, пояснив Максим Волошин.

Окрім того, виробництво ранкової програми у радійній студії потребує менше людських ресурсів, ніж на телеканалі.

«Для виготовлення телерадіоранку необхідно 4 працівники, тоді як над створенням телеранку працює значно більша кількість редакторів і працівників технічного сектору», – зазначив продюсер філії.

Над оновленою ранковою програмою спільно працюють радійники і телевізійники.

«Ми нікого нового не брали. До проєкту залучили редакторів, які працювали над телепрограмою "Доброго ранку, Буковино!"», – додав Павло Тодорович.

Максим Волошин зазначив, що у виробництво ранкової програми залучені всі ранкові редактори із телеканалу. Також від початку карантину більшість телередаторів залучали до інших радійних проєктів. Вони мали змогу освоїти нові навички з досвідченими радійниками.

Наразі  редакторів, які займалися телепрограмою, навчають працювати з пультом у студії радіо.  

«Завдяки тому, що радіо – це зручна та доволі проста платформа, тож ми надаємо редакторам працювати дистанційно і фактично їхня присутність у філії зводиться до 1-2 год. на день. Всі наради проводимо у Зумі та у месенджері», – розповів Максим Волошин.

Нагадаємо, через карантин половина регіональних редакцій «Українського радіо» відмовилися від обласних відрізків у ранковому або вечірньому слоті. Частина обласних радіо продовжують мовити у чотирьох відрізках у рамках «Українського радіо», як і раніше.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду