У НСТУ розповіли про участь регіонів у шоу «Ранок на Суспільному»

У НСТУ розповіли про участь регіонів у шоу «Ранок на Суспільному»

12:57,
14 Липня 2020
3244

У НСТУ розповіли про участь регіонів у шоу «Ранок на Суспільному»

12:57,
14 Липня 2020
3244
У НСТУ розповіли про участь регіонів у шоу «Ранок на Суспільному»
У НСТУ розповіли про участь регіонів у шоу «Ранок на Суспільному»
Із 15 липня по буднях із 6:30 по 9:00 на всіх регіональних каналах Суспільного мовлення виходитиме міжрегіональне інформаційно-пізнавальне шоу «Ранок на Суспільному».

Команда, яка працює над новим проєктом Суспільного, вважає, що «Ранок на Суспільному» – не регіональне, а всеукраїнське шоу, воно покаже всі області України, об'єднує всю країну. Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

Над «Ранком на Суспільному» працюють виконавчий продюсер дирекції телебачення Володимир Ладижець, шефредакторка Наталка Волянюк, ведучі Антоніна АнтошаОлександр ЄльцовОлесь Гарджук і Ольга Топольницька, співробітники ТО «Київ»  близько 20 фахівців і 3 телевізійні журналістські комплекти для зйомок (ТЖК)  і філій мовника у всіх регіонах, 46 кореспондентів і відеографів.

«У нашому ранку будуть близькі історії про кожного з нас. Глядач нас полюбить саме за це: що ми розповідатимемо про те, що близько нашим людям, що буде корисно, цікаво і допоможе у житті», — сказав Володимир Ладижець.

За словами Наталки Волянюк, ранкове шоу складатиметься з двох частин. Вона розповіла, що перша частина ефіру ранкового шоу — з 06:30 до 07:30 — це більш інформаційний ранок, що базується на новинах, з динамічним темпоритмом подачі. Після 08:00 ранку темп уповільнюється, змінюються акценти. Друга частина програми — це ранок корисних рубрик, сюжетів, історій.

Шефредакторка зазначила, що кожна регіональна команда обрала 3-4 теми, через які розкриватиме особливість області. В ефірі шоу будуть найрізноманітніші рубрики: поради батькам, риболовля, сад і город, домашні тварини, море, традиції, автомобілі, медицина, міфи, наука, екоактивізм, соціальні експерименти, перевірка фактів, рецепти, корисні продукти, життєві історії та інші.

За словами шефредакторки Наталки Волянюк, глядачі «Ранку на Суспільному» зможуть дізнатися і зрозуміти щось нове, підвищити свій рівень, але весело, спокійно, без тиску і «жахалок», без скандалів. 

Для гостьових студій ранку запрошуватимуть, перш за все, компетентних спікерів. Відомість і медійність не гратиме ролі, якщо людина некомпетентна у темі ефіру. На старті проєкт виходитиме із гостьовими студіями з Києва, а в планах надалі розглядають розширення географії за рахунок виїзних студій або включення спецкореспондентів з гостями, зазначила пані Волянюк.

«Усі регіони нашої країни різні — ми покажемо ці барви. Але окрім того, кожна наша регіональна команда має власні особливі інтереси, подачу і характер. Хтось захоплюється традиціями, хтось чудово жартує, хтось відрізняється особливо ефектними зйомками. Тож ми розкриваємо наші області також по-різному — через призму індивідуальності наших спецкорів і через історії їхніх героїв», — поділилася Наталка Волянюк.

Нагадаємо, частина філій Суспільного залишила в ефірі ранкові програми власного виробництва до виходу нового проєкту. 14 липня у них вийшли останні випуски.

У 14-ти філіях Суспільного ранкові програми не виходили з кінця 2019-го - початку 2020-го року.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду