Колектив «Київського ранку» на каналі «UA: Київ» працюватиме до кінця грудня

Колектив «Київського ранку» на каналі «UA: Київ» працюватиме до кінця грудня

15:00,
17 Грудня 2019
5222

Колектив «Київського ранку» на каналі «UA: Київ» працюватиме до кінця грудня

15:00,
17 Грудня 2019
5222
Колектив «Київського ранку» на каналі «UA: Київ» працюватиме до кінця грудня
Колектив «Київського ранку» на каналі «UA: Київ» працюватиме до кінця грудня
27 грудня у колективу програми «Київський ранок», яка виходить на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Київ» у будні з 07:00 до 09:00 та у вихідні з 08:00 до 09:35, закінчується контракт.

Про це 17 грудня в ефірі «Київського ранку» сказав ведучий програми Олександр  Димов.

За його словами, колектив «Київського ранку» на каналі «UA: Київ» працюватиме до кінця грудня.

«Ми підтримуємо розбудову Суспільного, а не його ліквідацію у регіонах», – зазначив він.

Шефредакторка «Київського ранку» на регіональному каналі «UA:Київ» Марія Штогрин у колонці «Готуйтеся на вихід: співробітники філій Суспільного отримали лист від менеджерів компанії» описала на власному прикладі, що може очікувати на ранкові програми філій та їхні колективи. 

Вона розповіла, що у спадок новій команді дісталася програма «Рано вранці», яка була схожа на хроніки 1989 року.

Марія Штогрин зазначила, що «UA: Київ» – єдиний регіональний канал з таким підбором ведучих – вони всі люди медійні, у них серйозний авторитет серед колег не лише на Суспільному.

«Наприклад, наш Саня Димов – це ведучий радіо NRJ та відомий Dj, у тому числі на «Євробаченні» та великих концертах, у сфері – вже понад 12 років. Іван Марунич – відомий блогер і музикант Nravitsa Planet, а на медійних проектах працює вже понад 9 років. Ігор Мартиненко працює на телебаченні вже понад 6 років, він був з командою від початку і за сумісництвом відповідає у нас за спортивний порядок денний і готує тематичну рубрику. Юліана Глава – наш піарник та ведуча авторської програми на радіо. Антон Житлов – талановитий стендап-артист, маркетолог та ведучий з досвідом», – розповіла вона.

Всі вище перелічені ведучі працюватимуть на Суспільному до кінця грудня.

Нагадаємо, 11 жовтня стало відомо про наміри правління Національної суспільної телерадіокомпанії України закрити ранкові програми регіональних каналів Суспільного і почати виробництво спільного ранкового шоу на базі однієї філії. Це викликало занепокоєння колективів регіональних філій, вони запропонували правлінню обговорити оптимізацію. Протягом двох місяців ніхто з членів правління НСТУ не зустрівся з колективами «Ранків». 16 грудня чотири журналістки ранкової програми регіонального каналу «UA: Житомир» провели акцію протесту босоніж і з заклеєними ротами, щоб провернути увагу до проблеми.

«Детектор медіа» через пресслужбу НСТУ звернувся по коментар щодо варіантів оновленої концепції ранкового мовлення та подальшої долі колективів «Ранків» до генеральної продюсерки регіонального мовлення Марії Фрей та члена правління НСТУ Миколи Чернотицького, відповідального оптимізацію центральної та регіональної структури. У пресслужбі повідомили, що нададуть усі відповіді, коли буде розроблена концепція.

Тим часом правління Суспільного мовлення розглядає створення однієї великої платформи, на яку всі регіональні філії доставлятимуть контент власного виробництва. У філіях не знають, яка роль у новій концепції регіонального мовлення буде відведена для колективів ранкових програм, при тому особливих перспектив не бачать.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду