Полтавська та Сумська філії НСТУ підготують цикл мікрофільмів про атовців та переселенців

Проект, який фінансує Уряд Канади, передбачає створення циклу мікрофільмів та аналітичних програм з елементами розслідування. Всього для участі в ньому обрали дві філії – Полтавську («Лтава») та Сумську («UA:Суми»). Про це повідомляє прес-служба «Лтави».

 «На початку проекту була проведена серія семінарів, за участю самих переселенців, представників місцевої громади і влади, для того, щоб краще зрозуміти ситуацію при запуску проекту. При моніторингу цієї ситуації телекомпанія «Лтава», а також компанія у Сумах мають високі стандарти якості при висвітленні цих проблем. Це вплинуло на рішення співпрацювати», – зазначив Влад Іонеску, старший радник відділу Міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні.

За словами провідного експерта Програми розвитку Міністерства Міжнародних справ Канади Тара Пейнтер, цей проект для того, щоб допомогти переселенцям і вони могли поділитися своїми проблемами. «Я дуже зацікавлена тим, що буде відбуватися після того, як ці матеріали вийдуть в ефір, якою буде реакція», – сказала вона.

На фото: зустріч представників «Інтерньюзу» та Уряду Канади з журналістами «Лтави».

comments powered by Disqus