Осман Пашаєв став виконавчим продюсером «UA: Крим»

Про це Осман Пашаєв розповів у коментарі «Детектору Медіа»:

«Я розумію, що являє собою пост-державне телебачення, тому не хотів би завчасно розповідати про плани та завдання, а спочатку хотів би розібратися, що саме ми можемо робити та реалізовувати. В п’ятницю я офіційно заступив на посаду, сьогодні мій другий робочий день, тому зараз зарано щось говорити про конкретні плани.

Що стосується ATR: я пішов  з посади керівника новин на каналі, але лишився там ведучім ефіру, тому моя співпраця з каналом не завершилась, я сподіваюсь».

Нагадаємо, що Осман Пашаєв починав ведучим прямих ефірів студії мовлення кримськотатарською мовою ДТРК «Крим». Після закінчення школи новин «Інтерньюз» у Києві працював репортером у студії «12 минут новостей» ДТРК «Крим». Від 2001 року мешкав у Києві. Був репортером у новинах «Інтера», на 5-му каналі, НТН, «Вікнах-новинах» СТБ (2006-2010). У 2011 році був спецкореспондентом ТВi. З 1 серпня 2011 року працював керівником інформаційної служби телеканалу ATR у Сімферополі. Працював власкором каналу в Туреччині. Займався розвитком власного інтернет-каналу CrimeanOpenCh.

У листопаді 2014 року  Пашаєв очолив інформаційне мовлення НТКУ, потім працював на «Громадському ТБ» а згодом  повернувся на кримськотатарський канал ATR на посаду головного редактора каналу.

Фото: фейсбук-сторінка Османа Пашаєва

comments powered by Disqus