Миколаївська філія НСТУ запускає ряд нових проектів

У вівторок, 7 листопада, о 19:35  в прямому ефірі телеканалу «Миколаїв» вийде оновлена програма «Гаряча лінія», йдеться на сайті ТРК «Миколаїв».

У філії повідомляють, що редакція суспільно-публіцистичних програм залишила від проекту лише назву. Відтепер це новий формат: «Два спікери з різною позицією щодо теми та двоє ведучих – протилежності за темпераментом та поглядами . Експресивна та молода Катерина Лисюк проти врівноваженого та досвідченого Федора Бондара. Пекельності прямому ефіру додає інтерактив – прямі дзвінки глядачів в студію».

Щоп’ятниці о 19:35, починаючи з 17 листопада, ТРК «Миколаїв» показуватиме новий проект  «Місто майбутнього» з Федором Бондарем. «Чимало українських міст і містечок досягли успіхів у розв’язанні житлово-комунальних, транспортних, соціальних проблем. Розповісти про нього – основна мета програми "Місто майбутнього"», – зазначають творці програми.

Щоп’ятниці о 19:50, починаючи з 17 листопада, вихитиме нова програма «ТВ Мікс» з автором і ведучою Мар’яною Назаренко. Вона пропонує зазирнути за лаштунки виробництва продуктів і речей, поринути в історію їх створення та ознайомитись з інноваціями.

Щонеділі о 21:00, починаючи з 19 серпня, в ефірі виходитиме новий проект «Кулінарні історії» з ведучим Олександром Пронкевичем. Він запрошуватиме у кухню-студію істориків та краєзнавців, які готуючи свої улюблені страви, розповідатимуть про історію України та історичні постаті. Олександр Пронкевич закликає вивчати історію України в процесі приготування страви. 

Нагадаємо, керівники філій ПАТ «НСТУ» роз’яснили, чому не надають народним обранцям 20 хвилин безкоштовного ефіру, передбачених у законі про статус народного депутата.

comments powered by Disqus