Артем Шелковий відмовився від роботи над ранковим шоу для філій Суспільного

Він не буде очолювати робочу групу в Києві, яка має розробити оновлену концепцію ранкового мовлення у філіях Суспільного. Артем Шелковий вирішив приділити свій час Чернігівській філії.  Про це продюсер розповів сайту «Детектор медіа».

«Я зважив усі "за" та "проти", і зрозумів, що зараз хотів би більше часу приділити своїй філії, ніж іншим проєктам. Крім того, робота з новим ранковим шоу потребувала би переїзду до Києва, а зараз мені не хотілось би переїздити», – сказав Артем Шелковий.

Нагадаємо, у 2020 році правління Суспільного мовлення розглядає всі регіональні філії як одну велику платформу доставки міжрегіонального контенту. У зв’язку з цим менеджери НСТУ вирішили оновити ранкове шоу.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія під час пресконференції на тему: «Розвиток суспільного радіомовлення в Україні: 2014 – 2019», яка відбулася в «Укрінформі» 11 жовтня, сказав, що у філій НСТУ швидше за все заберуть ранкові програми і перенесуть їх в одне місто. 

У філіях НСТУ занепокоєні закриттям ранкових програм і написали відкритого листа з пропозиціями.

У грудні 2019 року у НСТУ заявили, що готують оновлену концепцію ранкового мовлення у регіонах. Робочу групу запропонували очолити продюсеру Чернігівської філії НСТУ Артему Шелковому. За інформацією НСТУ, член правління НСТУ Микола Чернотицький курує роботу групи та розроблення нової концепції ранкового мовлення.

У філіях почали протестувати проти закриття ранкових програм і деякі колективи ранкових програм звільнилися. Зокрема, 20 грудня на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Донбас» вийшов останній випуск ранкового шоу «Донбас lite». Весь колектив ранкового шоу в прямому ефірі написав заяви про звільнення.

27 грудня 2019 року вийшов останній випуск програми «Київський ранок», яка виходить на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Київ». У команди, яка робила програму закінчився дворічний контракт, його не продовжили.

В ефірі «UA: Донбас» і «UA: Київ» після звільнення колективів замість ранків виходять повтори програм.

Фото: скріншот відео з YouTube.com

comments powered by Disqus