Частина філій Суспільного залишила в ефірі ранкові програми власного виробництва

Частина філій Суспільного залишила в ефірі ранкові програми власного виробництва

13:23,
4 Червня 2020
2588

Частина філій Суспільного залишила в ефірі ранкові програми власного виробництва

13:23,
4 Червня 2020
2588
Частина філій Суспільного залишила в ефірі ранкові програми власного виробництва
Частина філій Суспільного залишила в ефірі ранкові програми власного виробництва
У дев’яти філіях Національної суспільної телерадіокомпанії України продовжують виходити власні ранкові програми.

Ранкові програми власного виробництва у цих філіях виходитимуть до запуску міжрегіонального ранкового шоу, цю інформацію сайту «Детектор суспільного мовлення» підтвердили у пресслужбі Суспільного.

Наразі регіональні ранкові програми виходять у Чернівецькій, Вінницькій, Дніпровській, Житомирській, Чернігівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кропивницькій та Черкаській філіях Суспільного.

Варто зазначити, що у Чернівецькій філії НСТУ ранкову програму на радіо призупинили у січні, а на час карантину її повернули в ефір. Тепер в ефірі «UA: Буковина» і «Українське радіо. Буковина» виходить спільний телерадіоранок.

Журналісти і ведучі ранкових програм у філіях працюватимуть після запуску міжрегіонального ранкового шоу. Наприклад, у Закарпатській філії їх залучать для виробництва регіональних, міжрегіональних та національних ефірів, про це сказав «Детектору суспільного мовлення» продюсер  філії Євген Тичина.

У 14-ти філіях Суспільного ранкові програми не виходять. Останньою з філій призупинила ранкову програму Тернопільська філія. Загалом, ранкові програми тимчасово закрили у Волинській, Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, на каналах «UA: Донбас» і «UA: Київ».

У цих філіях у ранковому слоті показують контент із центральної дирекції Суспільного.

Нагадаємо, у липні 2020 року планують запустити великий міжрегіональний інформаційно-пізнавальний «Ранок», який транслюватимуть усі канали філій Суспільного. Це буде спільний продукт у форматі «усі для всіх». Ранкову програму вестимуть із київської студії, кожна філія надаватиме сюжети для програми і матиме прямі включення. 

Додамо, що генеральна продюсерка регіонального мовлення НСТУ Марія Фрєй сказала «Детектору суспільного мовлення», що у зв’язку з запуском міжрегіонального ранку та відповідно призупиненням регіональних ранкових програм скорочення не передбачається.

«Наразі немає рішення правління щодо змін умов праці. Працівники, які не увійшли до складу управління з виробництва регіонального контенту, виготовлятимуть контент для міжрегіональної та національної платформ, а також будуть залучені до виробництва спеціальних тематичних нерегулярних проєктів», – пояснила Марія Фрєй.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду