15 липня стартує міжрегіональна ранкова програма для усіх філій Суспільного

Про це сказав член правління Суспільного Микола Чернотицький під час онлайн-засідання робочої групи з питань функціонування регіонального інформаційного мовлення ПАТ «НСТУ» у контексті інформаційної безпеки України, яке відбулося 8 липня.

Він зазначив, що ток-шоу транслюватиметься на всю країну. У рамках ранкової програми виходитимуть сюжети з філій та будуть прямі включення з регіонів.

Зважаючи на те, що філії починають працювати як одна міжрегіональна платформа, це дозволить ввійти до панелі дослідження телевізійної аудиторії компанії Nielsen. До цього рейтинги регіональних каналів не вимірювалися. НСТУ замовляла дослідження телеадиторії для внутрішнього користування.

Студія ранкової міжрегіональної програми знаходитиметься у київському телецентрі «Олівець». Ток-шоу вестимуть четверо ведучих. Як відомо сайту «Детектор суспільного мовлення» з власних джерел, деякі з них з каналу UA TV, який припинив мовлення в прямому ефірі у січні 2020 року.

На «UA: Першому» найближчим часом запустять промо ролики міжрегіональної ранкової програми.

Нагадаємо, згідно з концепцією міжрегіональне шоу триватиме 2,5 години й буде інформаційно-пізнавальним. 70% контенту програми виготовлятимуть регіональні команди: 23 кореспонденти та 23 відеографи в кожній області. Ще 30% створюватимуть 25 працівників Київської філії. 

Додамо,  мета міжрегіонального ранкового проєкту — згуртувати філії Суспільного довкола викликів і досягнень країни й розповісти локальні історії широкій аудиторії.

Як писав «Детектор суспільного мовлення», частина філій Суспільного залишила в ефірі ранкові програми власного виробництва до виходу нового проєкту. У 14-ти філіях Суспільного ранкові програми не виходять.

comments powered by Disqus