Радіо «Запоріжжя» записує авторську радіоп’єсу-детектив «Мої кордони» журналіста Запорізької філії

Допомагатимуть втілити творчий задум у життя звукорежисер Сергій Конашевич і журналісти «Радіо Запоріжжя», котрі озвучуватимуть дійових осіб. Сюжет радіоп’єси, як вважає автор, триматиме слухача в напрузі, адже це історія з елементами детективу, повідомили на радіо «Запоріжжя».

«…Головного героя, бійця Збройних сил України, підозрюють у військовій зраді. Та перш ніж з’ясується, що в усьому "винне кохання", відбудеться чимало дискусій, зокрема, зі слідчим військової прокуратури. Ще один військовий несподівано впізнає в російському полоненому свого двоюрідного брата. Між ними розгортаються  напружені, але цікаві діалоги. Загалом радіоп`єса розповідає про життя й про справжні людські стосунки, які в тій чи іншій ситуації проявляються по-різному. І не можна одразу робити висновки, не дізнавшись усіх деталей», – розповів сайту «Суспільне мовлення» про свій новий творчий задум Герман Дубінін.

Він також додав, що на відміну від попередньої двадцятихвилинної радіоп’єси «Бліндаж»,  нинішня – «Мої кордони» – складатиметься з двох частин, кожна з яких матиме п’ятнадцятихвилинний хронометраж.

Нагадаємо, восьмого травня 2017 року в ефірі «Радіо Запоріжжя» (Запорізька філія Національної суспільної телерадіокомпанії) відбулася прем’єра радіоп’єси «Бліндаж».

Додамо, журналіст Запорізької філії НТКУ Герман Дубінін розповів про п’єсу «Бліндаж», яку він писав у п’ятьох військових шпиталях, як журналістам висвітлювати новини про бойові дії та що військові слухають і дивляться в укритті.

На знімку, наданому радіо «Запоріжжя»: звукорежисер Сергій Конашевич та журналіст, учасник АТО Герман Дубінін.

comments powered by Disqus