Радіо «Промінь» оголосило мистецькі конкурси на часткове виробництво проєктів «Стара гвардія» та «Бобіна Party»

Ім’я переможця/ниці оголосять 7 серпня, йдеться в оголошеннях конкурсів, опублікованих на корпоративному сайті.

«Стара Гвардія» — щотижневе музично-публіцистичне радіошоу про зарубіжну рок- та попмузику у форматі музичної радіопубліцистики з елементами художнього мовлення (суміш документалістики та авторського погляду) з індивідуальним добором музики відповідно до тематики кожної програми.

Нагадаємо, оновлена «Стара гвардією» повернулася на радіо «Промінь» після 25-ти років у січні 2020 року. Двохгодинна програма виходила щосереди о 19.00. Останній випуск першого сезону вийшов 6 травня. 

У травні стало відомо, що на радіо «Промінь» готують другий сезон шоу про світову рок-історію «Стара гвардія», запланували 16 випусків.

Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно надіслати свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу, на ideapromin@nrcu.gov.ua.

Із запитаннями можна звертатися за номерами: (050) 330-8334 або (044) 239-6040. Контактна особа Максим Яковенко.

«Бобіна Party» — щотижнева радіодискотека. Професійний DJ-мікс закордонної та української музики, яка звучала на українських дискотеках 90-х – 2000-х років. Три години DJ-міксу незабутніх хітів, які об’єднує в цілісну передачу постать ведучого — музичного ерудита.

Тригодинна дискотека від DJ LeoLevsky і МС Жоржа Велюрова «Бобіна Party» звучала в ефірі радіо «Промінь» щоп’ятниці.

Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно надіслати свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу, на ideapromin@nrcu.gov.ua.

Із запитаннями можна звертатися за номерами: (050) 444-0049 або (044) 239-9402. Контактна особа — Вікторія Польченко.

Обидва конкурси відбудуться в три етапи. На першому етапі конкурсна комісія відбере найкращі проєкти, на другому — запросить їхніх авторів презентувати ідеї, а на завершальному — визначить переможця/ницю.

За словами члена правління, відповідального за платформу радіо, Дмитра Хоркіна, мистецькі конкурсу – це реальні пошуки талановитих підрядників на створення контенту, що може заощадити державні кошти.

«Ми шукаємо виконавців на сезонні радіопроєкти або фахівців із яскраво вираженою професійною вузькотематичною спрямованістю (наприклад, сценариста рубрик про виборче право) — тому доцільніше і логічніше брати таких фахівців не на постійну роботу в штат, а на проєктну через конкурси», – прокоментував сайту «Детектор суспільного мовлення» Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, раніше «Українське радіо» оголосило мистецький конкурс на супровід шоу «Нічна вахта». Переможця/ницю оголосять 31 липня. Перед тим був оголошений мистецький конкурс на виробництво (часткове) радіопроєкту «Гомін Аут» для радіо «Промінь».  Ім’я переможця/ниці оголосять не пізніше 15 липня.

comments powered by Disqus