На радіо «Промінь» до Дня Незалежності проведе 12-годинний радіомарафон «Народжені незалежними»

Другий канал «Українського радіо» «Промінь» до Дня Незалежності підготував 12-годинний радіомарафон «Народжені незалежними». Про це йдеться на сайті suspilne.media.

Над цим проектом працюють 27 журналістів, заплановано 12 стрімів зі святкових подій у Києві. Також до марафону приєднаються 12 українських локацій — від гори Говерли в Карпатах до Маріуполя на Донбасі. Таким чином радіо «Промінь» повідомлятиме про всі топові події Дня Незалежності, а студія залучатиме до розмови громадських активістів, музикантів, митців та спортсменів.

Зокрема, серед героїв марафону: солістка гурту «Один в каное» Ірина Швайдак, засновниця благодійної ініціативи «Клуб добродіїв» Марія Артеменко, переселенка, керівниця дитячого центру Ginger Вікторія Хромова, композитор, диригент музичної формації «Нова опера» Роман Григорів, автор книги про війну на Донбасі «Сліди на дорозі» Валерій Ананьєв.

«Ми вирішили охопити максимальну кількість людей, міст та місць, задіяти максимальну кількість журналістів, аби показати, що кожен із нас творив і творить ту країну, в якій ми живемо», − пояснив ідею марафону виконавчий продюсер радіо «Промінь» Максим Яковенко.

Протягом марафону прозвучить понад 100 пісень українських музикантів, які асоціюються з незалежністю. А 10 із них уже поставили на голосування на офіційній сторінці UA: радіо «Промінь» у Фейсбуку. Кожен може обрати свою улюблену. Найпопулярнішу пісню за результатами голосування ведучі назвуть наприкінці радіомарафону.

У проекті «Народжені незалежними» працюватимуть 4 пари ведучих: Ольга Бабчук і Євген Павлюковський, Ярина Скуратівська і Павло Туптинський, Ганна Матвійчук і В’ячеслав Ільїн, Марія Сизон і Роман Рудський. Радіоведучі підготували тест для всіх, щоб слухачі й гості ефіру змогли перевірити себе і дізнатися все про 27 років незалежності.

Крім того, спеціально для радіомарафону журналісти провели опитування і дізналися: чи важкий День Незалежності для військових на параді, чи знають українці другий куплет гімну України, які страви готують наші співгромадяни на День Незалежності.

Українське радіо Промінь можна слухати на сайті, за допомогою додатка TuneIn, а також на ультракоротких хвилях і в кількох містах у FM-діапазоні.

Нагадаємо, до 27-ї річниці незалежності України команда Українського радіо «Культура» підготувала спеціальний подарунок для слухачів – радіоантологію поезії про Україну.

comments powered by Disqus