До кінця року на Суспільному хочуть провести ремонт у філіях та покрівлі будівлі «Українського радіо»

Про це йдеться у річному плані діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ, Суспільне) на 2020 рік. Річний план на 2020 рік затвердила наглядова рада НСТУ на засіданні від 28 лютого. Текст плану опублікований у протоколі засідання наглядової ради.

Департамент координації філій має до грудня 2020 року відремонтувати Будинки радіо Харківської та Чернігівської філій НСТУ та організувати переїзд до них усіх працівників філій з орендованих приміщень.

Також цей департамент відповідальний за організацію проведення ремонтних робіт у виробничих приміщеннях філій НСТУ.

Департамент безпеки повинен здійснити модернізацію автоматичних системам пожежної сигналізації та пожежогасіння будівель центральної дирекції і впровадити системи відеоспостереження та обліку робочого часу в приміщеннях центральної дирекції, філій та корпунктах.

На Департамент сервісу поклали відповідальність за здійснення капітального ремонту покрівлі будівлі на вул. Хрещатик, 26, де працює «Українське радіо».

Нагадаємо, на капітальний ремонт у філіях НСТУ заплановано 40,2 млн грн.

Додамо, у Харкові приміщення, де працює регіональне радіо, потребує капітального ремонту. Там протікає дах, вода тече прямо у студію, звідки ведуть прямі ефіри. 

comments powered by Disqus