Автор передачі «Хорея Козацька» на радіо «Культура» Тарас Компаніченко отримав звання «Народний артист України»

Про це йдеться на сайті президента України.

«Окремі слова подяки сьогодні – митцям, які дарують нам неповторну красу української культури, утверджують її духовну силу по всьому світу. У вашій творчості, у ваших піснях – душа українського народу. І саме тому вас так люблять і так шанують у всіх куточках України і далеко за її межами», - сказав Петро Порошенко.

Того ж дня, 22 січня, Тарас Компаніченко зі своїм гуртом мав концерт «Од синього Дону до сивих Карпат» у Будинку звукозапису Українського радіо. Його одночасно транслювали наживо  радіо «Культура», «UA: Перший», канал «UA: Культура» та на фейсбук-сторінці «UA: Культура».

Авторська передача «Хорея Козацька» Тараса Компаніченка, який називає себе «мандрівним співцем» виходить на радіо «Культура»  щосуботи о 03: 00-03: 30 та 16: 10-16: 40. Він розповідаєпро музику української старовини (кобзарське мистецтво, історичну пісню та поезію), про раритетні пласти середньовічної, ренесансної та барокової творчості. В ефірі звучать унікальні записи.

Нагадаємо, у грудні 2018 року генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін отримав звання «Заслужений артист України».

Фото: сайт  президента України

comments powered by Disqus